Kahve Falında Göz Görmek

Falda göz görmek, etrafınızda size karşı kıskançlık duygusu besleyen ve sizin başarılarınızı, elinizdeki imkanları çekemeyen insanlara yorumlanır. Üzerinizde nazar olabilir ve kötü kişili kimseler tarafından kötü enerjiye maruz kalıyor olabilirsiniz. Bu negatif enerjilerin sizi çok etkilediğine yorumlanmasının yanı sıra, kendinizi bitkin ve halsiz hissetmenize de yorumlanır. Falda göz çıkması, bazen üzerinizde halsiz ve bitkinlik olduğuna, enerjinizin düşmesine, işlerinize konsantre olamamanıza ve karamsar bir ruh haline işarettir. Özellikle yıldızı düşük olan kişiler çabuk nazara geldiği için kendilerine çok fazla nazar değiyor olabilir.

Kahve falında göz görmek, bazı yorumcular tarafından birinin sizi sürekli takip ettiğine ve bu kişinin ne yapsanız öğrenmek istediğine, size karşı fesatlık beslediğine yorumlanır. Çevrenizde her ne kadar size karşı hasetlik besleyen, işlerinizde ve diğer olanaklarınıza karşı kıskançlık yapan kişiler olsa da bunları az çok tahmin edebilirsiniz. Özellikle altıncı hissi kuvvetli olan kişiler kendilerine negatif enerji veren, nazarı değen ve fesatlık yapan kişilerden uzak durmalılar. Bu insanlarla gelecek hakkında hayalleriniz ile ilgili pek bir şey paylaşmamaya gayret edin. Yoksa kötü enerjileri sebebi ile işleriniz ters gitmeye başlayabilir. İş hayatı ya da özel hayatınızda göz olan kişileri mümkün olduğunca hayatınızda uzak tutmanızda fayda olabilir.

Kahve Falında Ağlayan Göz Görmek

Yakın zamanda gelecek bir haber ya da yaşanacak bir olay sebebi ile göz yaşı dökmek ve üzülmek anlamına gelir. Özel hayatınızda ayrılıklar ve küslükler yaşanabilir. Evliyseniz boşanma ya da ilişkiniz varsa ayrılık söz konusu olabilir. Bu gibi gelişmeler özel hayatınızda size üzecek ve bir süre duygusal olabilirsiniz.

Kahve Falında Göz Bebeği Görmek

Çok yakın birinden gelecek müjdeli bir haber ile gözyaşı dökmek, sevinmek demektir. Özellikle yakın aile fertleri ile ilgili hem sizi hem de ailenizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Ya da evli olanlar eşlerinden gelecek haberler karşısında sevinecekler.

Kahve Falında Göz Damlası Görmek

Bu sembol hüzün ve kederi simgeler. Aile içi problemler ya da çalışma hayatında yaşanan sıkıntılar sebebi ile göz yaşı dökebilir, üzülebilir ve çaresizlik yaşayabilirsiniz. Ya da bazı sağlık sorunları sebebi ile kısa süreli üzüntü söz konusu olabilir.

Kahve Falında Kartal Gözü Görmek

Sosyal çevrenizde ve aile hayatınızda herkes tarafından sevilmek, ilgi gösterilmesi ve bir vesile ile herkesin takdirini kazanmak demektir. Özellikle yakın zamanda bir başarınız sebebi ile çok mutlu olabilir ve tebrik mesajları alabilirsiniz.

Kahve Falında Göz Maskesi Görmek

Bir insanın size karşı pek de samimi olmadığına ve sizden bir şeyler gizlediğine yorumlanır. Bu kişi her ne kadar size karşı samimi duygularla yaklaşıyor gibi görünse de, tam tersi düşünceleri olabilir. Belki bir çıkar ilişkisi sebebi ile gerçek yüzünü sizden saklayabilir. Ancak bu durum çok yakında fark edilecek.

Kahve Falında Çift Göz Görmek

İş ya da eğitim hayatında sizin kötülüğünüzü isteyen ve can sıkıcı davranışlarda bulunacak birine yorumlanır. Bu insan sizin başkaları gözünde yükselmenizi istemeyerek, arkanızdan sizi kötülüyor olabilir. Yakın çevrenizdeki düşmanlara karşı temkinli olun.

Kahve Falında Göz Göz Kabarcıklar Görmek

Son zamanlarda sürekli canınızı sıkan ve huzurunuzu kaçıran olaylar meydana gelmiş olabilir. İç huzurunuzu kaçıran bazı durumlar söz konusudur. Ufak tefek problemler sebebi ile içiniz daralabilir ve iç huzursuzluk yaşanabilir.

Kahve Falında Göz Aydınlığı Görmek

İçinize attığınız ve sizi huzursuz eden dert ve sıkıntıların tez zamanda son bulması, rahata erişmek, geleceğe daha parlak bakmak ve iç huzurun artması şeklinde yorumlanır. Sizi karamsarlığa sürükleyen duygular ve olaylar yakında bitebilir.

Kahve tabağında gözün anlamı, hane içerisinde size karşı özlem duyan ve yolunuzu gözleyen birilerine yorumlanır. Özellikle gurbet hasreti çeken kişiler yakın zamanda sevdikleri insanlar ile kavuşabilirler. Ancak hanede kıskanç kişiler tarafından zarar da görmeniz olasıdır.

Kahve falında göz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status