Kahve Falında Goril Görmek

Falda goril görmek, düşmanlarınızın size karşı büyük planlarının olduğuna, bazı insanlarla anlaşmakta zorluk çekeceğinize yorumlanır. Dost sandığınız bir insandan da çok büyük bir zarar görebilirsiniz. Özellikle cahil kişilerden gelecek olan zarar yüzünden bazı sorunlar üst üste gelebilir. Eğer çalışma hayatında şüphelendiğiniz bazı insanlar varsa onlara karşı şu günlerde çok daha dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü iş hayatında sizi zarara uğratmak, başkalarına kötülemek ve yanlış yönlendirmek isteyen kişiler hain planlarını gerçekleştirebilirler. Falda goril çıkması, aynı zamanda ortak işlerde çok büyük zarara uğramak, ortaklarınızın sizi yarı yolda bırakması ya da maddi yönden büyük zarara uğratması demektir.

Kahve falında goril görmek, birinin hile ile sizin hakkınız olan bir şeye sahip olması, hakkınızın çiğnenmesi anlamına gelir. Bu yüzden keyfiniz kaçabilir. Özellikle bazı problemler yüzünden insanlara laf anlatmanız çok zor olabilir. Hedefleriniz için çaba gösterirken, bazı insanlar sizin canınızı sıkabilir ve hevesinizi kırmaya çalışabilir. Önünüze çıkan çok fazla engel sebebi ile bir süre keyfiniz kaçabilir. Goril genellikle düşmanı simgelediğinden, bazı insanlar tarafından bir takım işlerinizin engelleneceğinin habercisidir.

Kahve Falında Goril Kafası Görmek

Kahve falında goril başı görmek, bir insanla aranızda geçecek muhabbet ile birlikte alacağınız haberlerin canınızı sıkacağına hatta moralinizi bozacağına yorumlanır. Duyacağınız şeyler sizi üzebilir. Ancak bazı gelen kötü haberlere inanmadan önce araştırmanız faydalı olabilir. Yalan haberler de gelebilir.

Kahve Falında Goril ve Kalp Görmek

Aşk hayatında bazı sorunların yaşanması, sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalmanız, ailenizin ilişkinizi onaylamaması anlamına gelir. Eşiniz ya da sevgiliniz aile fertleri ile bir takım problemler yaşayabilirler. Bu nedenle iki tarafın da gönlünü yapmak sizin için zor olacak. Bu da çok fazla strese yol açacaktır.

Kahve tabağında gorilin anlamı, sizi kıskanan insanlara karşı tedbirli olmanızı, hanedeki düşmanlarınızdan uzak durmanızı simgeler. Bu kişilerin eline koz vermemeye çalışın. Yoksa baş etmek ve derdinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. Güven konusunda aile içerisinde bir takım sorunlar da ortaya çıkabilir.

Kahve falında goril ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status