Kahve Falında Gölge Görmek

Falda gölge görmek, çok güçlü bir karaktere sahip olduğunuza ve maneviyatınızın da güçlü olduğuna, sizi hiçbir şeyin yıldıramayacağına yorumlanır. Yiğit ve sözünde duran bir insan olmanız sebebiyle çevreniz size her zaman güveniyor. Onların güvenini boşa çıkarmayacak, gittiğiniz her yerde insanları etkilemeyi başaracaksınız. Arkanızdan her zaman çok güzel konuşmalar geçecek. Sizi yeni tanıyan insanlar üzerinde özellikle olumlu etki yaratmanız nedeniyle, sizi ilk defa tanıyor olmalarına rağmen yardımcı olmak isteyebilirler. Hatta bir konuda aracı olup işinizin rast gitmesi için size referans olabilirler. Özellikle iş hayatına yönelik yeni sürpriz gelişmeler olabilir. Sırf sizi seven ve güzel ahlaklı biri olduğunuzu takdir eden kişiler tarafından çok hayırlı olaylar yaşayacak, onlardan müjdeli haberler alacaksınız. Siz doğru yolda olduğunuz müddetçe ne yüzünüze karşı, ne de arkanızdan kimse kötü konuşamayacak.

Kahve falında gölge görmek, sevap işlemek ve hayırlı işler yapmak olarak da yorumlanır. Hiç kimse bilmeden bazı kişilere iyiliğiniz dokunabilir. Gizli iyilikler yapabilirsiniz. İmanı güçlü, iyi insanlar karşınıza çıkabilir ve bu kişiler size doğru yolu gösterebilir. Özellikle sizin hakkınızda kötü düşünen, sizin her davranışınızı takip eden ve ne yapsanız gözü olan insanlar zarar göstermek isteseler de emellerine ulaşamayacaklar. Kötü niyetli insanların gazabından kurtulacaksınız. Şimdiye kadar ettiğiniz dualar kabul olabilir. Artık dini yönden de görevlerinizi daha düzenli yerine getirmek, hatta bazı hatalarınızın affı için her gün Allah’a el açacaksınız. Falda gölge çıkması, düşmandan gelecek zararın önlenmesi şeklinde de yorumlanır. Yaptığınız iyilikler ve dualarınız sizleri koruyacak.

Kahve Falında İnsan Gölgesi Görmek

Bu sembol, bir insandan korkup kaçtığınıza, ancak o kişiden zarar göremeyeceğinize yorumlanır. Size baskı yapan ya da engel olan bir gölge gibi peşinizde dolaşan biriler varsa, bu kişiler sizi daha fazla tedirgin edemeyecek. Üzerinize korku salan insanlar yakında kendilerinden sizden uzak duracaklar.

Kahve tabağında gölgenin anlamı, hane içerisine hem sizi hem de ailenizi koruyup kollayan aile büyüklerine yorumlanır. Hane içerisinde hep size destek olan ve yardım isteklerinizi geri çevirmeyen insanlar sayesinde feraha çıkacaksınız. Yuvanızda esenlik ve mutluluk birbirinize destek olmanız sayesinde daimi olacak. Yeter ki aile bireyleri ile birbirinizi koruyup kollayın.

Kahve falında gölge ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aslı akçin dedi ki:

  Kadere i Nçı sonsuzdur elhwmsüşkah misülğmsnom amin. Bana haswrtç verdiyse gerisi boştur amin

 2. Aslı akcib dedi ki:

  Kader var dır bunlara öylesine bakıyorum elhwmsüşkah Müslümanı dır amin

 3. aslı akçin dedi ki:

  Bunları da biliyorum ben kendimden yoğun bakımda bilemedim ışık hekimin ayakkabıları merak ederdim göz kapaklarımla iletişim olurken.

 4. aslı akçin dedi ki:

  Tamam ya bunları ben zaten biliyorum ki.

DMCA.com Protection Status