Kahve Falında Golf Sopası Görmek

Falda golf sopası görmek, bir süredir tembellik yapıp ertelediğiniz işleriniz ile tekrar ilgilenmenizin size hayır getireceği şeklinde yorumlanır. Eğer hevesiniz kaçtıysa ve bazı işleri yarıda bıraktıysanız, yeniden bu işler ile ilgilenerek zoru başarma şansınız var. Ancak pes ettiğiniz takdirde hayalleriniz de uçup gidecek. Biraz daha çaba harcamalı, daha çok gayret etmeli ve umutlu olmalısınız. Karamsar olmanız size bir şey kazandırmayacak. Gereksiz işlerle de uğraşıyor olabilirsiniz.

Kahve falında golf sopası görmek, aynı zamanda bir şeylerden bıkmak anlamına da gelir. Bazı şeyler artık sizi bıktırmış olabilir. Özellikle bir süredir devam eden sorumluluklarınız ağır gelmeye başladıysa, bunun için çözüm arıyor olabilirsiniz. Her ne kadar içinde bulunduğunuz durumdan memnun olmasanız da, bir müddet daha sabır etmeniz gerekecek. Çünkü her şeyi bir anda bırakmak size bir şey kazandırmayacak. O kadar sabretmişken, biraz daha sabır ederseniz mükafatınızı alacaksınız.

Kahve tabağında golf sopasının anlamı, hane içerisinde size çok sadık olan ve size her zaman destek sağlayan bir insanın yine yanınızda olacağı yönündedir. Bu kişi ile dertleşip sorunlarınızı anlatmak isteyebilirsiniz. Sizi anlayan yakınlarınızın olması, bir şeyler anlatmak iyi gelecektir. Kafanızda kurduğunuz şeyler yüzünden zor günler geçiriyor olabilirsiniz. Psikolojik desteğe ihtiyacınız olabilir.

Kahve falında golf sopası ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status