Kahve Falında Gergedan Görmek

Falda gergedan görmek, son zamanda düşmanlarınızın üzerinize korku salacağınıza ve sizden tedirgin olacaklarına, rekabetten vazgeçeceklerine yorumlanır. Bazı sorunlar karşısındaki dik duruşunuz büyük otoriter figürler tarafından takdir edilecek. Özellikle sakin ve cesur hamleleriniz sayesinde iş ya da kariyer hayatında bir anda fark edilebilir ve terfi alabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, ticari hayatta başarı sizden yana olacak ve tanınır hale geleceksiniz. Falda gergedan çıkması, aynı zamanda bazı kötülüklere yorumlanır. Başınıza bazı talihsiz olaylar gelebilir ve canınızı sıkabilir. Ancak tüm dezavantajları avantaja çevirmek sizlerin elinde olacak. Bazı sorunları doğru şekilde çözerseniz, fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında gergedan görmek, aşk hayatına yorumlandığı zaman sevdiğiniz insan ile aranızdaki problemlerin bir anda sona ermesi, sevginizin artması ve bağlılığınızın kuvvetlenmesi demektir. Özellikle evliliklerdeki önemli sorunlar azalabilir. Bekar olan kişiler ise çok güçlü bir insan ile ilişkiye başlayabilirler.

Kahve Falında Gergedan Kafası Görmek

Sosyal hayatta dostlarınız ile aranızda anlaşmazlıklar olması ve özellikle bazı insanların üzerine baskı yapmaya çalışmasının problemlere yol açacağına yorumlanır. Sizi kullanmak isteyen ya da güç gösterisi yapmaya çalışan kişiler ile ilişkiniz bozulabilir. Tahammülünüz az olabilir.

Kahve Falında Gergedan Başı Görmek

Özel hayatta ya da aile hayatında gerginlikler anlamına da gelir. Ancak her türlü kavga ve tartışmadan uzak durmaya çalışın. Çünkü hakli iken haksız çıkma ihtimaliniz olacak. Bu sebeple özellikle sevdiğiniz insanlar ile ilişkilerinizde sakin olmanız gerekecek.

Kahve Falında Gergedan Boynuzu Görmek

Bir insanın arkanızdan iç çevirmesi ve sizi yarı yolda bırakması anlamına gelir. Sevdiğiniz birinden hayal kırıklığına uğrayabilir ya da iki yüzlü bir insan tarafından zor durumda bırakılabilirsiniz. Şu günlerde dost çevrenizde bazı depremler olabilir.

Kahve tabağında gergedanın anlamı, hane içerisinde herkese gücünüzü ve başarınızı kanıtlayacağınıza, ancak düşmanlarınızı kızdıracağınıza yorumlanır. Aile içinde özgür kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Kimsenin size baskı yapmasına izin vermek istemeseniz de bu konuda bazı problemler oluşabilir.

Kahve falında gergedan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status