Kahve Falında Gelinlik Görmek

Falda gelinlik görmek, hem bekar olanlar hem de evli kişiler için çok hayırlı anlamlara gelir. Eğer evli birinin falında gelinlik sembolü çıkarsa, bunun anlamı bol kazançlı işler yapması ve emeklerinin karşılığını alması, eline toplu para geçmesi, şans oyunlarında da şansının yüksek olacağı demektir. Şu günlerde iş hayatında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İş değişikliği yapabilir ya da terfi alabilirsiniz. Kısa zamanda evinize giren para miktarının artması ile birlikte ev içi huzur ve saadet de artacak. Sizin yenilikçi fikirleriniz büyük kazançlar getirecek. Falda gelinlik çıkması, kendi işini yapmak ya da ortak işlerden de beklentilerin karşılanması demektir. Yeni projelerin temeli atılabilir. Yeni başlangıçlar yapılabilir.

Kahve falında gelinlik görmek, bekar biri için evlenerek sevdiği insanla mutlu bir yuvaya erişmesi demektir. Eğer gönlünüzde kimse yoksa yakın zamanda bir talibiniz çıkabilir ve bu kişi evlilik hayalleri kurabilirsiniz. Eğer evlilik yolunda bazı sıkıntılar yaşıyorsanız, bunları da tez zamanda aşacak ve herkesin gönlünü hoş edeceksiniz. Ailenizde evliliğinize karşı gelen insanların gönülleri olacak.

Kahve Falında Siyah Gelinlik Görmek

Aşk hayatında ayrılıkların habercisidir. Evli ya da ilişkisi olanlar ayrılık noktasına gelebilirler. Hatta sevdikleri insan ile yollarını ayırma kararı da alabilirler. Çünkü aranızdaki bazı çatışmalar ve sorunları aşmakta güçlük çekebilir ve artık ilişkinizin sonuna geldiğini kabul edebilirsiniz. Ya da evlilik hayali kurduğunuz insan ile evlenmekten vazgeçebilirsiniz. Ailede birinin boşanma haberi de gelebilir.

Kahve Falında Beyaz Gelinlik Görmek

Çok temiz ve saf kalpli bir insan ile dünya evine girmek, murada ermek demektir. Tam da kalbinize göre bir talibiniz çıkabilir ve herkes onu çok sevebilir. Aşk hayatında çok şanslısınız. Artık bir şeyler yolunda gitmeye başlayacak ve özel hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız. Yakında çok güzel bir haber de gelebilir.

Kahve Falında Kabarık Gelinlik Görmek

Zengin bir insanla evlenmek ve evlilik hayatında geçim sıkıntısı çekmemek anlamına gelir. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurarak, artık daha mutlu olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile artık evlilik yolunda ilerlemeye karar verebilir, aileleri tanıştırmayı düşünebilirsiniz. Artık işler ciddiye binecek ve düğün hazırlıkları yavaştan başlayacak.

Kahve Falında Gelinlikli Kadın Görmek

Haneye gelin girmesi veya haneden gelin çıkması demektir. Tez zamanda bir evlilik haberi alınabilir ve bu haber sizi çok mutlu edebilir. Genç bir kızın falında çıkarsa, aile evinden gelin duvakla çıkacağına, eş adayı ile yakında tanışacağına yorumlanır.

Kahve tabağında gelinliğin anlamı, ailede bir düğün telaşı olacak. Siz ya da haneden biri evlilik kararı alabilir ve onun bu mutlu günü için tüm aile seferber olabilir. Akrabalarınız ile hayırlı işler için bir araya geleceksiniz.

Kahve falında gelinlik ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ahmet dedi ki:

    Kahve tabağında gelinlik iyiymiş kız Ve at başı ya da at çıkmıştı

  2. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda gelinlik çıktı ne anlama geliyor acaba

DMCA.com Protection Status