Kahve Falında Gelincik Görmek

Falda gelincik hayvanı görmek, çok yakın zamanda büyük dertlerden arınarak refaha erişeceğinize, maddi sıkıntılara çözüm bulacağınıza ve sorumluluklarınızın azalacağına yorumlanır. Eğer birden fazla yere borcunuz varsa, bir kısmını kapatacak kadar elinize yüklü para geçebilir. Geçim sıkıntısı çeken kişilerin sofralarının bolluğu ve bereketi artar. Evlerinde rızık eksik olmaz. Ailenizle birlikte mutlu mesut günler yaşamaya başlarsınız. Falda gelincik çıkması, genel olarak mutlu olmak, hayattan memnun olmak demektir. Şikayet edeceğiniz çok büyük sorunlarınız olmayacak ve bulunduğunuz koşullar sizi memnun edecek. Belki de aklınızdaki bazı soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Kahve falında gelincik görmek, bazı yorumculara göre düşmanların emellerine ulaşamaması ve gerçek dost düşmanı ayırt etmek demektir. Gerçekten de kimlerin sizin mutlu olmanızı ya da mutsuz olmanızı istediğini anlayacaksınız. Yakın zamanda pek çok gerçekler ortaya çıkabilir. Size karşı kin besleyen insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz.

Kahve Falında Gelincik Çiçeği Görmek

Bekar birinin falında çıkarsa, tez zamanda nikah masasına oturmak ve mutlu bir evlilik için doğru kişiyi bulmak demektir. Hayallerinizi süsleyen ve aradığınız pek çok özelliği barındıran eş adayı karşınıza çıkacak ve çok şaşıracaksınız. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler olabilir. Başarı size çok yakın ve birkaç hamle ile başarı merdivenlerini çok hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, kariyer hedefleriniz değişebilir ve azminiz artabilir.

Kahve tabağında gelinciğin anlamı, hane içerisinde çok hayırlı işler için akrabaların bir araya gelmesi demektir. Manevi yönden de huzura erişecek, iç huzurunuzu artıracak hayırlı işler yaparak örnek bir davranış da sergileyebilirsiniz. İnsanlar sizin bazı konularda iyi niyetinizin farkına varacaklar.

Kahve falında gelincik ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status