Kahve Falında Gaz Maskesi Görmek

Falda gaz maskesi görmek, büyük tehlikeli işler yapmak ve bazı şeylerden son anda kurtulmak, belaya bulaşmak gibi anlamlara gelir. Özellikle iş hayatınızda başınızı derde sokacak birileri olabilir. Çevrenizde sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan insanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Çünkü sizi bir takım talihsiz konularda kullanmak isteyebilirler ve en sonunda da tüm ihale sizin başınıza kalabilir. Her ne kadar iyi niyetli biri olsanız da, kendinizi başkalarına kullandırtmamaya gayret edin. İnsanlar sırf kendi çıkarları için sizin geleceğinizi yok sayabilirler.

Kahve falında gaz maskesi görmek, haram kazanç anlamına da gelir. Bahis veya kumar gibi bazı kötü alışkanlıklarınız sebebi ile uzun süreli bir belaya bulaşabilirsiniz. Çok büyük borçlar altına girebilir ya da çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Sırf kendi hatanız yüzünden sizinle birlikte aileniz de bir hayli üzülecektir. Son zamanda herkese inanmamaya gayret edin.

Kahve Falında Gaz Maskesi Takan Adam Görmek

Bu sembol sizi çok büyük bir beladan kurtaracak birini simgeler. Bu insan sizin yaptığınız hataları telafi etmek için elini taşın altına koyabilir. Sırf siz bazı şeylerden ders alın, ama ailenize zarar gelmesin diye susabilir.

Kahve tabağında gaz maskesinin anlamı, hane içerisinde büyük bir dedikodunun dolaşması, kim duysa çok şaşırması demektir. Sizinle ya da aileniz ile ilgili de bazı iftiralar ortada dolaşıyor olabilir. İnsanların bu iki yüzlüğü sizi çok şaşırtacak.

Kahve falında gaz maskesi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status