Kahve Falında Fındık Faresi Görmek

Falda fındık faresi görmek, maddi yönden yaşanacak ufak kayıplar anlamına gelir. Elinizden bir miktar para çıkabilir ve bu nedenle de bir süre ekonomik sorunlar yaşayabilirsiniz. Paranız azalabilir ya da hiç hesapta olmayan ödemeler çıkabilir. Özellikle yakın zamanda bir eşya satın almanız ya da önemli bir ihtiyacınızı karşılamak için bir miktar elinizden para çıkması gerekebilir. Harcamalarınızı bir süre kontrol altına almanız çok zor olacak. Bu nedenle de ekonomik sorunlar kafanızı kurcalayacak.

Kahve falında fındık faresi görmek, bazı yorumcular tarafından bir insanın size zararı dokunacağına yorumlanır. Bu kişi size maddi yönden az bir miktar zarar verebilir. Ya da birine vereceğiniz borç yüzünden siz mağdur kalabilirsiniz. Bunun için de yakın zamanda elinizdeki parayı kontrol altında tutmaya ve harcama yaparken ya da borç verirken iki defa düşünmenizde fayda olacak.

Kahve fincanında fındık faresi çıkması, pek de hayırlı değildir. Bazı dedikodular sizin canınızı sıkabilir. Özellikle sizin ekonomik özgürlüğünüze karışmak isteyen ya da kazancınızı kıskanan birileri tarafından kötü laflar işitebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı temkinli olun.

Ruya tabir

Kahve tabağında fındık faresinin anlamı, hane içerisinde her ne yapsanız burnunu sokmak isteyen ve her yaptığınız şeye karışan birini simgeler. Bu kişi sürekli siz ne yapsanız bir şekilde öğrenip eleştiriyor ya da başkalarına farklı yansıtıyor olabilir.

Kahve falında fındık faresi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status