Kahve Falında Fincan Görmek

Falda fincan görmek, hemen her şeye sinirlenmenin ve tepki göstermenin size hiçbir şey sağlamayacağı, hatta bazı insanların da size mesafe koyacağı anlamına gelir. Bazı olaylar karşısında çok sert tepki verebilir, ön yargılı olabilir ya da öfkenizi kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak sakin kalmaya ve sabırlı olmaya ihtiyacınız var. Yoksa hayatınızdaki insanlar sizin bu tutumunuzdan dolayı sizden uzaklaşmaya başlayabilirler. İnsanların kalbini kırmamaya gayret edin ve sözlerini söylemeden önce iki defa düşünün. Falda fincan çıkması, aynı zamanda bazı takıntılarınızın size zarar verdiği, mantığınız yerine bazen kalbinizin sesini dinlemenin size daha çok yarar sağlayacağını işaret eder. Şu günlerde ruhsal anlamda karmaşık duygular içerisinde olsanız da, sabırlı olursanız kazançlı çıkacaksınız.

Kahve falında fincan görmek, aşk hayatında karşı tarafa karşı haksızlık yapmak, bir şeyleri dinlemeden direk yargılamak anlamına da gelir. Özellikle üçüncü şahısların sözlerini dikkate alarak sevdiğiniz insana tepki gösterirseniz, aranız bozulabilir. Öncelikle hayatınızda insanı dinlemeli, işin gerçeğini öğrenmelisiniz. Dinleyip anlamadan vereceğiniz tepkiler sonrasında ilişkilerinizi yeniden düzene sokmak zor bir hal alabilir. İkili diyaloglarda sakin kalmaya özen göstermeli, karşı tarafı da dinlemelisiniz.

Kahve Falında Kahve Fincanı Görmek

Bazı yorumcular tarafından sürpriz misafir ya da yolculuk olarak yorumlanır. Yakın zamanda hiç hesapta yokken bir yere gidebilir, ya da bir yere davet edilebilirsiniz. Kısa süreli seyahatler olabilir. Sosyal hayatınızda da alacağınız davetleri değerlendirerek yeni insanlarla tanışma imkanı yakalayabilirsiniz.

Kahve tabağında fincanın anlamı, hane içerisinde para meselelerinin çözüme ulaşması ve beklenen toplu paranın elinize geçmesi demektir. Eğer bir süredir satılması istenen mal mülk varsa, alıcı bulabilir. Aile içerisine girecek fazladan para sizi ve ailenizi rahatlatacak. Borçlarınız varsa onları kapatma şansı yakalayacaksınız.

Kahve falında fincan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status