Kahve Falında Fil Hortumu Görmek

Falda fil hortumu görmek, uzun süredir yatırım yaptığınız ya da emek harcadığınız bir konuda karşılık alacağınıza, uzun süreli beklentilerin karşılık bulmasına yorumlanır. Umutlarınızın bittiği yerde yeniden yeşerecek ve özellikle duyacağınız haberler sonrasında çok mutlu olacaksınız. İş hayatında bir süredir beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Ya da kariyerinizde yükselişe geçerek, büyük bir fırsat ile birlikte hedeflerinize ulaşmanızda önemli bir adım atabilirsiniz. Maddi yönden de bir süredir beklentileriniz olabilir. Kazancınızda artış olmaya başlayacak. Ya da ek gelir çabanız sonuç bulacak.

Kahve falında fil hortumu görmek, çok hayırlı bir semboldür ve bazı yorumcular tarafından hane içerisinde bebek sahibi bekleyen biri varsa erkek bebeğinin olacağını müjdeler. Çok mutlu olacağınız şeylere şahit olabilirsiniz. Sosyal hayatınızda da destek görecek, yeni dostluklar edinerek, bu insanlar sayesinde bazı konularda cesaretinizi artırabileceksiniz. Evli biri falında fil hortumu görürse, eşi ile ortak giriştiği bir işten büyük sonuçlar alması, eşiyle birlikte şanslı bir döneme girmesi, eşinden müjdeli haberler gelmesi demektir. Bekar olanlar ise sosyal hayatlarında yeni biri ile tanışarak ondan etkilenebilirler. Ancak bu insan uzakta yaşayan biri olabilir.

Kahve fincanında fil hortumu çıkması şans ve mutluluğun habercisidir. Falına bakılan kişi için güzel günleri müjdeler. Falda fil çıkması kadar güzel anlamlara gelir. Eğer yanında kalp varsa, aşk hayatında çok büyük değer göreceksiniz.

Kahve tabağında fil hortumunun anlamı, hane içerisinde para sıkıntısının bitmesi ve aile içinde sevinç dolu bir olayın yaşanması demektir. Bolluk ve bereket evinizde artacak ve geçim sıkıntısı olan kişiler de buna çare bulabilecekler.

Kahve falında fil hortumu ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status