Kahve Falında Fetüs Görmek

Falda fetüs görmek, hayatınızı geçmişe göre çok daha huzurlu ve mutlu yaşamaya yorumlanır. Artık bazı problemleri aşacaksınız. Özellikle bir süredir kafanıza taktığınız ve stres yaptığınız şeyleri geride bırakarak, yeni bir sayfa açmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Bazı değişimler sizin için çok hayırlı olacak ve gelecekte daha mutlu olmanız için şimdiden alacağınız kararlar önemli olacak. Bu nedenle şu günlerde evlilik ya da iş gibi konularda alacağınız kararlar varsa çevrenize danışmalı ve mantıklı olmaya gayret göstermelisiniz. Sizin için hayırlı olmadığını düşündüğünüz işlerden zaten zarara uğramanız kaçınılmazdır. İnandığınız şeylerin peşinden koşarsanız, gelecek sizler için refah ve sükunet dolu olabilir.

Kahve falında fetüs görmek, evli olan kişiler için bebek sahibi olmaya, çocuğu evli olanlar için de torun sahibi olmaya yorumlanır. Eğer bekar bir insanın falında çıkarsa, evlilik kararı almak demektir. Özellikle hayatınızda biri yoksa, yakında hayatınıza girecek kişinin evlenmek için doğru insan olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz, sizi el üstünde tutacak eş adayı ile çok yakında tanışabilirsiniz. Çok şanslı bir insan olduğunuzu çevrenizden duyabilirsiniz.

Kahve tabağında fetüsün anlamı,  hane içerisinde hamile birinin olması demektir. Yakında sevdiğiniz bir insanın çocuk beklediğini öğrenebilirsiniz. Haneye yeni bir damat ya da gelin de girebilir. Düğün dernek gibi organizasyonlara davet alabilirsiniz. Bu kişi kısmeti ile gelecek ve hanede çok sevilecek.

Kahve falında fetüs ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status