Kahve Falında Fare Görmek

Falda fare görmek, size uzun süredir güven aşılayan ve pek çok konuda güveninizi kazanmış bir insanın sizi hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Bu insanın gerçek yüzünü görmemiş olmanız sizi çok üzebilir ve şaşkına çevirebilir. Hatta bu konuda kendinize çok kızacaksınız. Nasıl oldu da bu kötü niyetli insanın sizi kandırdığına inanamayacaksınız. Falda fare çıkması, bir dost görünümlü düşman, zarar veren insan anlamına gelir. Biri sizin duygularınızı sömürebilir ya da maddi yönden de zamanla büyük zarara uğratabilir. Bu nedenle son zamanlarda birilerine güvenerek borç altına girmemeye gayret edin.

Kahve falında fare görmek, bazı yorumcular tarafından elinizden mal mülk çıkacağına, maddi kayıpların ortaya çıkacağına yorumlanır. Bir hırsızlık olayı yaşanabilir. Ya da bir insan sizi dolandırabilir. Parasal yönden çok temkinli olmalısınız. Çünkü sizin paranızda gözü olan biriler tarafından kandırılma olasılığınız var. Bazı insanlar iyi niyetleri altında çıkar ilişkisi gözetebilirler. Bu da sizin gerçekleri görmenizi engelleyebilir.

Kahve Falında Fare Kafası Görmek

Bu sembol, farenin sindi ve her yere girip çıkan bir hayvan olmasından dolayı etrafınızda size karşı haince planları olan bir insana işaret eder. Özellikle çalışma hayatında maddi durumunuzu kıskanan ya da kazancınızda gözü olan birileri tarafından yanlış yönlendirilebilirsiniz.

Kahve Falında Fare ve Yılan Görmek

Çevrenizde sizi çekemeyen ve hayat koşullarınızı kıskana düşmanlara yorumlanır. Yakın çevrenizde bilhassa size iftira atacak ya da zarara uğratacak birileri olabilir. Çevrenizdeki insanları iyi değerlendirmeli, herkesin lafına hemen kanmamalı ve özellikle maddi konularda acele karar vermemelisiniz. Yoksa dolandırılabilirsiniz ya da mal mülkünüzü elinizden çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Fare ve Kalp Görmek

Sevdiğiniz, hoşlandığınız insanın sizden çıkar ilişkisi gözetmesi, size karşı duygu beslemediği halde sırf kendi çıkarları için birlikte olması demektir. Bu nedenle sizi yarı yolda bırakabilir ve manevi olara çok büyük hasar verebilir. Duygularınızla oynayarak, sizi hem duygusal hem de maddi yönden sömürebilir. Yeni bir ilişkiye başlayacak olan kişiler bilhassa temkinli olmalılar.

Kahve Falında Kedi Fare Görmek

Düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine, kötü niyetli insanların arkanızdan çevirdikleri planların ortaya çıkacağına ve düşmanlara karşı galibiyet kazanmaya yorumlanır. Size zarar vermek isteyen kişilerin gözünü korkutmayı başaracaksınız ve geri plana çekilecekler.

Kahve Falında İki Fare Görmek

Birden fazla düşmana ve sinsi insana yorumlanır. İki kişi birlik olup size karşı haince bir plan düşünebilirler. Size karşı birlik olan bu kişiler yüzünden maddi zarar görebilirsiniz. Sizden borç isteyen insanlara karşı dikkatli olun ve güven vermeyen kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirin.

Kahve Falında Ters Dönüş Fare Görmek

Dost sandığınız düşmanların foyasının ortaya çıkması, maskelerin düşmesi ve birilerinin gerçek yüzünü görmeniz anlamına gelir. Bir şeylerin farkına çok kısa sürede varacaksınız ve bu sayede hayatınızda size zarar verdiğini anladığınız insanlardan uzaklaşarak önlem alma şansınız olacak.

Ayrıca Bakınız: Kahve Falında Fındık Faresi Görmek

Kahve tabağında farenin anlamı, hane içerisinde aile ilişkilerinizi ve sizin maddi olanaklarınızı kıskanan birine yorumlanır. Bu insan size ve ailenize borçlu biri olabilir ve borcunu ödemeyerek, ya da mal mülkünüze göz dikerek, aile içi huzursuzluk yaratacak.

Kahve falında fare ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status