Kahve Falında Faraş Görmek

Falda faraş görmek, bir insanın üzerinizde çok fazla baskı kurduğuna ve bu yüzden de adeta kapana kısılmış gibi hissettiğinize yorumlanır. Hayatınıza karışılması ya da kararlarınıza müdahale edilmesi artık dayanılmaz bir hal alacak. Bunu yapan insan ile aranızdaki tüm iletişimi koparmak isteyeceksiniz. Sırf sizi sürekli eleştiren ve kendi istediği şeyleri yapmanızı isteyen bu insanı hayatınızdan çıkarmak için büyük mücadele edebilirsiniz. Ancak hayatınızda olması bu insanın ileriye dönük sizi daha çok kısıtlaması demektir. Bu nedenle de sırf geleceğiniz ve hayalleriniz için onunla yollarınızı ayıracaksınız. Falda faraş çıkması, sizinle ilgili elinde bir koz bulunduran ve sizi tehdit eden birine de işaret eder. Bu kötü niyetli insan yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz.

Kahve falında faraş görmek, kötü niyetli insanların hayatınıza karışmak için her fırsatı kolladığına, sizi üzmek istediklerine yorumlanır. Özel hayatınızdaki problemler hayatınızın diğer alanlarını da etkilemeye başlayabilir. Özellikle iş hayatı ve kariyer alanında gerilemenize neden olabilir. Sizin iyi işler başarmanızı istemeyen fesat insanlara karşı temkinli olmalı, uzak durmalısınız. Belki iş hayatında çalışma arkadaşlarınız da sizin yolunuza engeller koyuyor olabilirler. Ancak bu kişilere karşı pes etmemeli ve mücadele etmeye devam etmelisiniz.

Kahve fincanında faraş çıkması, pek de iyi değildir. Hayatınızda büyük bir temizlik yapmanız gerekebilir ve kötü niyetli insanları hayatınızdan çıkarmanız zor bir süreç olabilir. Bu süreçte bir sürü problem ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve tabağında faraşın anlamı, hane içerisinde akrabalar, eş dostla aranızda tartışma yaşanması, ancak sorunların üstesinden gelmek demektir. Hane içi gerilimler olabilir ve küslükler yaşanabilir. Bir süre bazı insanlar ile görüşmek istemeyebilir, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında faraş ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status