Kahve Falında Ev Telefonu Görmek

Falda ev telefonu görmek, eğer yalnız yaşıyorsanız, aileniz ile yaşamıyorsanız, anne ya da babanız veya kardeşleriniz sizden haber bekliyor olabilirler. Sizin onları aramanızı, hatırlarını sormalarını veya belki bir haber vermenizi bekliyorlar. Aileniz ile iletişim kurmanız sizin için çok hayırlı olacak. Eğer aileniz ile birlikte yaşıyorsanız, yeni bir ev satın almak, mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Yeni bir düzen kurabilir, artık kendi evinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Eğer bekarsanız, evlenerek kendi yuvanızı kurabilir ve artık kendi kurduğunuz yuvada mutlu mesut yaşayabilirsiniz. Bunların hepsi tez vakitte gerçekleşebilir.

Kahve falında ev telefonu görmek, bazı yorumlar tarafından yeni bir dost edinmek, arkadaşlıklar kurmak ve sosyal çevrenin artması demektir. Yeni tanışacağınız bir insan ile çok fazla zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu dostunuz gerçekten de sizi anlayan ve sizinle ortak zevkleri olan biri olabilir. Sürekli görüşebilir ve kısa sürede çok yakın bir arkadaş olabilirsiniz. Arkadaş ortamında da sevilen bir insansınız ve dostlarınız sizi arayarak müjdeli haberler verebilirler. Eğer fincanın ortasında ev telefonu çıkarsa, yurtdışı hayali olan kişiler için bu hayallerinin gerçek olması için önemli haberler alınacağını gösterir. Yurtdışında bir işinizin olması için önemli bir adım atılabilir.

Kahve tabağında ev telefonunun anlamı, hane içerisinden beklenen sevindirici haber en nihayetinde gelecek. Birinin söz ya da nişan haberini alabilirsiniz. Ya da miras haberi bekleniyorsa gelebilir, Eğer haneden birinin size borcu varsa, ödemek için sizinle iletişime geçebilir. Sizi arayan akrabanız güzel havadisler verecek.

Kahve falında ev telefonu ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. “Falda ahize görmek” yazımızı da inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status