Kahve Falında Eldiven Görmek

Falda eldiven görmek, içinizdeki gücün ortaya çıkması ve kendinizi her zamankinden çok daha güçlü hissetmeniz, kendinizi bir konuda çok iyi geliştirmeniz ve ilerleme kaydetmeniz anlamına gelir. Başarılarınız artık herkes tarafından görülmeye başlayacak. Öyle ki inat ettiğiniz bir konuda çabalarınız sonuç verecek. Emeklerinizin meyvesini çok yakın bir zaman içerisinde alabilirsiniz. Falda eldiven çıkması, aynı zamanda yardıma ihtiyaç duymak ve birinden bir destek talebinde bulunmak anlamına da gelir. Birinden gelecek iyilik sayesinde zor bir durumu atlatabilirsiniz.

Kahve falında eldiven görmek, bazı yorumcular tarafından bir düşman ile tabir edilir. Bu kişi size zarar vermek elinizden bazı imkanlarınızı almak isteyebilir. Başarınıza ya da mal mülkünüze göz koyan birileri olabilir ve sizin olan bir şeye sahip olmak isteyebilirler. Daha dikkatli olmalı, başkasına kefil olmamaya dikkat etmeli, borç para verirken temkinli olmalısınız. Yoksa karşı taraf sizi mağdur bırakabilir ve bu yüzden maddi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sizin olan bir şeye usulsüz sahip olmak isteyen biri de olabilir.

Kahve Falında Beyaz Eldiven Görmek

Bu sembol eşiniz ya da aile bireyleriniz ile aranızdaki bağın güçlenmesi, birlikte mutlu haberler almak demektir. Aileden biri size çok büyük yardımda bulunabilir. Maddi ya da manevi yardımını esirgemeyerek, üzerinizde büyük emek harcayabilir. Özellikle anne babanız size bazı sorunlarınızı çözmekte çok yardımcı olacaklar.

Kahve tabağında eldivenin anlamı, hane içerisinde para sorunlarının aşılması, mal mülk satışının gerçekleşmesi ya da miras sorunlarının aşılması anlamına gelir. Haneye yabancı biri girebilir. Ya da haneden bir akrabanız ile aranızdaki para problemi son bulabilir. Sizin iyi niyetiniz başkaları tarafından görülecek ve yardımlarınızın karşılığını alabileceksiniz.

Kahve falında eldiven ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status