Kahve Falında El Bombası Görmek

Falda el bombası görmek, artık net ve soyut bir şeyler yapmak için kolları sıvayacağınıza, kararsızlıkları bir kenara bırakacağınıza yorumlanır. Bir süredir kafanızı kurcalayan şeyler hakkında kesin sonuç elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kafanıza takılan soruların da cevaplarını artık bulabilirsiniz. Bazı şeylerin netlik kazanması sizi mutlu edecek. Falda el bombası çıkması, aynı zamanda bir iş ya da eğitim hayatında önemli bir karar almak demektir. Artık atacağınız büyük adımı getirisi ne olursa olsun kabul edeceksiniz.

Kahve falında el bombası görmek, yakın çevreniz ile ilişkilerinizi kontrollü tutmanız yönünde bir uyarı manası da taşır. Sizin çevrenizde olan bir insandan zarar görebilirsiniz. Sizin bazı sözlerini yanlış yerlere getirip farklı şekillerde insanlara yansıtabilir. Özellikle size tam olarak güven vermeyen insanlarla bir şeyler paylaşmamaya gayret edin. Yoksa sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hiç hesapta yokken başkaları sizin hakkında kötü düşüncelere kapılabilir. İnsanlar ile iletişim kurarken söylediklerinizi iki kere düşünmelisiniz. Yoksa başınıza büyük dertler açılabilir. Sizinle ilgili yalan yanlış dedikodular yapılabilir.

Kahve fincanında el bombası çıkması, bir diğer yandan da büyük bir haber almak demektir. Bu haber çok büyük yankı uyandırabilir ve sizi hayrete düşürebilir. Gelecek haber sonrasında ne yapacağınızı şaşırabilir ve hatta panik olabilirsiniz.

Kahve tabağında el bombası anlamı, hane içerisinde olumsuz olaylar olması, dolaşan sözlerin canınızı sıkması veya biriyle kavga etmek demektir. Hane içerisinde bir takım problemler ortaya çıkabilir ve bu sorunların merkezinde siz olabilirsiniz. Bu nedenle bir süre zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Aileniz ve akrabalarınız aranızdaki polemikler ile uğraşmak sizi yoracaktır.

Kahve falında el bombası ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status