Kahve Falında Ejderha Görmek

Falda ejderha görmek, bazı insanların sizi strese sokarak zor durumda bırakması ve adeta çileden çıkarması anlamına gelir. Artık bu insanlara karşı tahammülünüz kalmayabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sırf sizin keyfinizi kaçırmak ve moralinizi bozmak isteyen insanlar olabilir. Onların sizi öfkelendirmesine, başkaları ile aranızı bozmalarına izin vermeyin. Siz ne kadar sakin kalırsanız, düşmanlarınız da o kadar emellerine ulaşamayacaklar. Sevdiklerinizle aranızı bozmak isteyen insanlara karşı dikkatli olun. Falda ejderha çıkması, aynı zamanda kinci bir insanı simgeler. Çalışma arkadaşları ya da sosyal çevrenizden size karşı kin besleyen ya da kıskanan birileri varsa, onlarla mesafeli olmaya gayret edin.

Kahve falında ejderha görmek, her an açığınızı yakalamak ve size karşı tüm öfkesini kusmak isteyen bir insanı simgeler. Bu insan en ufak bir hatanızda içindeki tüm biriktirdiği her şeyi yüzünüze söyleyecek. Tüm hataları yüzünüze vurmak isteyecek. Bu sayede kimin dost ya da düşman olduğunu rahatça anlayacaksınız. Ancak sosyal çevrenizde sizi arkadaşlarınıza karşı kötü göstermek isteyen biri varsa, ona karşı şu günlerde dikkatli olun.

Kahve Falında Ejderha Yavrusu Görmek

Bu sembol yeni düşmanların varlığına yorumlanır. Yeni bir iş ya da başka başlangıçlar hayatınızda olduysa, bu ortamlarda sizi kıskanan ve ayağınızı kaydırmak isteyen yeni düşmanlar edinebilirsiniz. İnsanlar her ne kadar yüzünüze gülseler de rekabet konusunda acımasız olabilirler. Rakiplerinizi artık iyi davranmalı, sizler de rekabetçi ruhunuzu ortaya çıkarmalısınız.

Kahve Falında Ejderha ve Yılan Görmek

Hane içerisinde düşmanlarınız olduğunu simgeler. Sizi başkalarına karşı kışkırtan ya da diğer insanlara kötüleyen, iyiliğinizi istemeyen birileri olabilir. Ancak bu kişilerin asıl amacı sizi ailenize ve sevdiklerinize karşı mahcup bırakmak, onların sizi kötü bilmesini sağlamak olacak. Ailenizle aranızı bozmak isteyen akrabalarınız, eş dosta karşı fazlasıyla temkinli olarak, onların tuzaklarına düşmeyin.

Kahve Falında Ejderha Başı Görmek

Kahve falında ejderha kafası görmek, sizin kısmetlerinizin önüne geçmeye çalışan birine işaret eder. Bu insan sizin önünüze çıkan her türlü fırsatı tepmeniz için aklınızı çelebilir. Ancak kısmetleriniz ve muradınıza ermenize engel olan düşmanlarınıza karşı artık daha dikkatli olmalısınız. Size büyük zararlar verebilirler. Hayatınızın fırsatını bu kişiler yüzünden kaçırabilirsiniz.

Kahve Falında Kuyruklu Ejderha Görmek

Size ve ailenize zarar vermek isteyen birinin olduğuna, birinden korktuğunuza yorumlanır. Ancak bu korkularınızı aşmanız gerekiyor. Özellikle uzun süredir sizi tedirgin eden bir insandan artık korkmamanız, korkularınızın üzerine gitmeniz gerekiyor. Yoksa bu korkular size hep engel olacak.

Kahve Falında Ejderha ve Kalp Görmek

Bekar için yeni bir ilişkiye başlamak, ancak partnerinizin çok inatçı ve çekilmez biri olması demektir. Sevdiğiniz insanın öfke kontrolü olmaması ve size baskı uygulaması sebebiyle pişman olabilir, özgürlüğünüz kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Özellikle evli olan kişiler eşlerinden yana şu günlerde şikayetçi olabilirler. İlişkinizde gerginlik söz konusu olacak.

Kahve Falında Ejderha ve At Görmek

Bekar olan kişiler için ailelerinin karşı çıkacağı bir kısmet bulmaları ve evlenmeleri anlamına gelir. Her ne kadar aileniz istemese de siz muradınıza ereceksiniz. Evliyseniz, eşinizle birlikte tüm zorlukları aşacağınız günler çok yakın diyebiliriz. O size fazlasıyla güç verecek ve destek olacak.

Kahve Falında Ejderha ve Balık Görmek

Otoriter bir insan ile ilişkiye başlamak demektir. Evleneceğiniz insan zengin ve her yerde sözü geçen biri olabilir. Evliyseniz, sevdiğiniz insan ile aranızdaki problemleri aşmanız daha kolay olacak. Haneye gelecek gelin ya da damat eleştiri alabilir.

Kahve Falında Ejderha Üstünde İnsan Görmek

Bir insanla yakın zamanda tartışacağınıza ve bu tartışmanın ardından bir şeylerin sona ereceğine yorumlanır. Belki ortaklığınız bitebilir ya da sevdiğiniz insanla kavga ederseniz, ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Kahve Falında Ejderha ve Dinazor Görmek

Yaşlı bir insanın sizi bazı konularda kısıtlaması, belki para konusunda önünüze engeller çıkarması anlamına gelir. Bu insanla aranızda miras veya borç para gibi konular sorun olabilir. Ya da sizin bir hayaliniz ona ters gelebilir ve destek vermeyebilir.

Kahve Falında Ejderha ve Köpek Görmek

Gıybet yapan birinin hem sizi he de sevdiklerinizi kötülemesi, üzerinize büyük iftiralar atması anlamına gelir. Hatta bu insan evinize giren ve size dost gibi görünen biri olabilir. Açıkçası yakında dost kazığı yiyebilirsiniz.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Ejderha Görmek

Artık korku ve endişelerinizi aşacağınıza, sevdiklerinizi de koruyarak, cesur olacağınıza yorumlanır. Sizi tedirgin eden şeylerin üzerine gitmeye karar verebilirsiniz. Hayatınızı daha rahat geçirmek için cesaretli olmanız ve bazı riskler almanız gerekebilir.

Kahve Falında Ağzından Ateş Çıkaran Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha ateşi görmek, hiç hak etmediğiniz sözler işiteceğinize ve adeta şok olacağınıza yorumlanır. Biri yanlış anlaşılmadan dolayı size kötü sözler söyleyebilir. Duyacağınız şeyler karşısında hayret edeceksiniz. İnsanların sizin hakkınızdaki düşündükleri ve yanlış anlamaları sizi üzebilir.

Kahve tabağında ejderhanın anlamı, pek de hayırlı değildir. Hanede ortalığı karıştıran bir insanın sizin aile düzeninizi de bozmak isteyeceğine yorumlanır. Maddi ya da manevi yönden de büyük bir engel ya da zorlukla karşılaşabilirsiniz. Aileniz ile birlik olmalı, düşmanlarınıza karşı sabrınızı korumalısınız.

Kahve falında ejderha ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status