Kahve Falında Duvak Görmek

Falda duvak görmek, çok sevineceğiniz havadisler alacağınıza yorumlanır. Bu sembol birkaç anlama birden gelebilir. Ancak genellikle verilen sözlerin tutulması, murada ermek demektir. Özellikle genç bir kızın falında duvak sembolü çıkması, yakında evlenmesi veya evleneceği insan ile tanışması demektir. Talipleriniz olabilir ve evliliğe hazır hissetmeye başlayabilirsiniz. Yine bekar erkekler de evlenecekleri kız ile tanışabilirler ve ciddi bir ilişkiye başlayabilirler. Yeni başlanacak ilişkilerde evlilik kararı çabuk verilebilir. Hatta akrabalar tarafından tanıştırılarak kısa sürede söz nişan olabilir. Evli olan kişilerin ise kardeşleri ya da diğer yakınları evlenebilir. Sevdiklerinizin evlilik kararını duymak sizi başta şaşırtacak. Hatta en son duyan kişilerden biri olmanız sebebiyle kırılabilirsiniz.

Kahve falında duvak görmek, yakında nikah masasına oturmak ve imza atmak anlamına gelse de evli olan kişiler için yuvalarında mutluluğun artması, haneye gelin gelmesi şeklinde de yorumlanabilir. Eğer hane içerisinde ya da sosyal çevrenizde sağlık problemleri yaşayan biri varsa ondan iyi haber alabilirsiniz. Falda duvak çıkması, aynı zamanda hayırlı kısmetler, murada ermek, iyi insanlarla tanışmak demektir. Saflık ve temizliği simgeler. Hayatınızda bazı şeyler tam da kalbinizden geçtiği gibi olacak. Özellikle aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu bulacaksınız.

Kahve Falında Duvaklı Kadın Görmek

Bu sembol sağlık sıhhat anlamına gelir. Falına bakılan kişi kendini daha dinç ve huzurlu hissedebilir. İç dünyanızda da bir huzur havası hakim olacak, eskiden kafayı taktığınız şeyleri artık umursamayacaksınız. Kendi mutluluğunuz her şeyden önce gelecek. Bekarsanız, kuracağınız yuva da size huzur ve mutluluk getirebilir.

Kahve Falında Duvaklı Gelin Görmek

Haneye gelin girmesi anlamına gelir. Hane içerisinde bekar bir erkek evlenerek kendi yuvasını kurabilir. Bir diğer anlamı ise haneden gelin çıkması demektir. Hanede bekar bir kız evlenerek, başka bir haneye gelin olarak gidebilir. Özellikle gelin fincanın ortasındaysa, gelin haneye geliyor demektir.

Kahve Falında Siyah Duvak Görmek

Evliliklerde ayrılık noktasına gelinmesi, ilişkilerde zor günler geçirmek olarak yorumlanır. Yine, bir süre önce evlilik kararı alan kişiler için yakında ayrılık haberi anlamına gelir. Aşk hayatınızda bazı şeyler artık katlanılmaz hal alabilir ve evlenmekten vazgeçebilirsiniz. Söz ve nişan da bozulabilir.

Kahve Falında Beyaz Duvak Görmek

Çok temiz haberler almak ve saf isteklerinizin gerçekleşmesi anlamına gelir. İş hayatına yönelik yorumlandığında, yükselmek ve hak edilen mevkiye terfi etmek demektir. Özel hayata yorumlandığı zaman da sizi seven ya da sevecek insanın saf duygularla size aşık olması ve bağlanması olarak yorumlanır.

Kahve Falında Uzun Duvak Görmek

Bir insanın size zamanında verdiği sözler için çok beklemiş olabilirsiniz. Ancak artık bu verilen sözler tutulacak ve muradınıza ereceksiniz. Yine özel hayatta da sevdiğiniz insan size verdiği sözleri yerine getirecek. Uzak bir yerden gelin de alınabilir.

Kahve tabağında duvak anlamı, hane içerisinde düğün dernek olması, kutlama yapılması ve gelin olmak demektir. Bekar kızlar yakında gelinlik giyebilirler ve nikah masasına oturarak muratlarına erebilirler. Bekar erkekler de saf niyetli ve güzel bir kadın ile dünya evine girecekler.

Kahve falında duvak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Kahve falımda duvak çıktı ne anlama geliyor acaba

DMCA.com Protection Status