Kahve Falında Duman Görmek

Falda duman görmek, pek de hayırlı olduğu söylenmez. Bazı düşmanlarınız yüzünden mal mülkünüzü kaybetmek, hane içerisinde üzüntü yaşanması olarak yorumlanır. Gelecek haberler sonrasında çok üzülebilirsiniz. Özellikle ekonomik anlamda büyük kayıplar yaşanması olasılıklar arasındadır. Eğer sizin paranızda gözü olan biri varsa, bu kişi sizi kandırarak paranıza el koyabilir. Ya da başkasının borcu yüzünden sizler maddi yönden zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle aile içerisinden birinin yüklü borca girmesi nedeniyle geçiminizi sağlamak pek de kolay olmayacak.

Kahve falında duman görmek, bir süredir etrafta dolanan bazı söylentilerin aslında gerçek olduğunu öğrenmek demektir. Bir dostunuz ya da sevdiğiniz insan ile ilgili söylentilere uzun süredir kulak asmıyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeylerin altında gerçeklik payı olacağını da düşünmek lazım. Çünkü ilerleyen günlerde sevdiğiniz bir insanın size yalan söylediğini, bazı sırlarını gizlediğini öğrenebilirsiniz. Biri hakkında gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak. Ancak size yapılan haksızlığa karşı çok üzülebilirsiniz. Sevdiğiniz biri tarafından kandırılmak, kolay atlatabileceğiniz bir şey olmayabilir.

Kahve Falında Dumanı Tüten Baca Görmek

Bu sembol sofranızın bereketi ve bolluğunun artması, tüm aile aynı sofrada bir araya gelmek ve aile içerisinde dargınlıkların bitmesi olarak yorumlanır. Özelikle gelecek günlerde aile içerisinde huzur artarak, geçim sıkıntısı da bitebilir. Falda tüten baca, aynı zamanda arkanızdan iş çeviren insanların yalanlarını ortaya çıkarmak ve ifşa etmek demektir. Kahve falında bacadan duman çıkması, bu nedenle hem pozitif hem de negatif anlama gelir. Şu günlerde size karşı hain planlar içerisinde olan insanların foyası yakında ortaya çıkabilir.

Kahve Falında Dumanlı Dağ Görmek

Bu sembol uzun süredir tanıdığınız ve çok hoşlandığınız insan ile artık duygularınızın karşılıklı olduğunu öğreneceğinize ve birlikteliğe başlayacağınıza yorumlanır. Bu sürpriz aşk sosyal çevrenizde herkesi şaşırtabilir. Evli olan kişiler ise eşlerini aldatmaktan kaçınmalılar. Biri sizinle flört etmek isteyebilir.

Kahve Falında Dumanı Tüten Ev Görmek

Bekar olan kişiler için evlenecekleri insan ile tanışacaklarına yorumlanır. Eğer bir ilişkiniz varsa, artık yuva kurmak ve partnerinizle çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz, çocuk sahibi olmak ve ailenizi genişletmek isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Dumanı Tüten Gemi Görmek

Deniz aşırı yoldan gelecek misafire yorumlanır. Bu misafir tüm bereketi ve bolluğu ile gelecek. Sizde kalması gerekebilir. Ancak bu kaldığı süre boyunca çok hayrı dokunacak.

Kahve Falında Dumanı Tüten Tren Görmek

Çok büyük havadisler almak şeklinde yorumlanır. Duyacağınız şeyler size başta inandırıcı gelmese de, en sonunda doğruluk payı olduğunu anlayacaksınız. Özellikle sevdiğiniz insan ile ilgili duyacağınız şeyler sizi şaşırtabilir ve yollarınızı ayırabilirsiniz.

Kahve Falında Siyah Duman Görmek

Yakın zamanda kötü bir haber almak şeklinde yorumlanır. Hatta ayrılıklar söz konusu olabilir. Artık ilişkinize devam etmek istemeyebilirsiniz. Ya da aldatılmak gibi önceden tahmin etmiş olduğunuz sebeplerden dolayı ilişkinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde sağlığınıza da çok dikkat edin.

Kahve Falında Uzun Duman Görmek

Geçmişte kalan sırların gün yüzüne çıkması ve dedikoduların artması olarak yorumlanır. Kulağınıza gelecek şeyler sizi pek de mutlu etmeyebilir. Hatta inanmak istemeyebilirsiniz. Ancak son zamanda duyduğunuz şeylerin gerçekliği ne yazık ki hayal kırıklığı yaratacak.

Kahve tabağında dumanın anlamı, aileniz ile birlikte yeni yerler görmek ve çıkacağınız seyahatler ile birlikte mutluğunuzu arttırmak demektir. Aile bireyleriyle bir araya gelmek, özellikle anne baba ziyaretleri çok önemli olacak. Onlarla vakit geçirmek hem size hem de onlara iyi gelecek. Aranızdaki bağ güçlenebilir.

Kahve falında duman ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status