Kahve Falında Domuz Görmek

Falda domuz görmek, çok fesat ve ailenize karşı kin besleyen bir insana yorumlanır. Bu kişi hem sizin hem de ailenizi maddi ve manevi yönden zor durumda kalmasını istiyor ve bunun için de sürekli sizin hayatınızı alt üst ediyor olabilir. Aileden biri de size düşman gibi bakabilir. Bu insan size yakın olduğu müddetçe zarar vermeye devam edecek. Özellikle sizin diğer insanlar ile aranızdaki ilişkilerin bozulmasına neden olabilir. Ya da size karşı kin besleyerek, bir konuda adeta size zarar vermek için çaba harcayabilir. Yine çalışma hayatında da iş arkadaşlarınız ya da rakipleriniz size karşı hain planlar içerisinde olabilir. Şu günlerde bu kötü niyetli insan ile uğraşmak ve onu çevrenizden uzak tutmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında domuz görmek, kötü yoldan para kazanmak ya da haram lokma yemek anlamına da gelir. Falına bakılan kişi her türlü kul hakkı yemekten veya kolay yoldan para kazanmaktan uzak durmalıdır. Yoksa bu kazanacağı para onun için hiç de hayırlı olmayacak. Sizi yoldan çıkarmak isteyen ve yanlışa sürüklemeye çalışan insanlar da olabilir. Bu kişilere asla prim vermeyin. Ve birinden ah aldıysanız da işleriniz yolunda gitmemeye başlayabilir. Size büyük hakkı geçmiş bir insana yanlış yaparsanız, devamında çok büyük pişmanlık duyabilirsiniz.

Kahve Falında Yaban Domuzu Görmek

Bu sembol karakter bakımından kötü bir insanı simgeler. Bu insan size yakın biri ve sizin için çok kötü haince planları olabilir. Ayağınızı kaydırmak için bazı uğraşlar verecek. Kazancınıza göz dikilebilir ve parasal yönden zarar uğramanız için sizi kandırmaya çalışabilirler. Sizin olanaklarınızı kıskanan ve negatif enerjisi ile size huzursuzluk veren insanları hayatınızdan uzaklaştırmazsanız, size zarar verebilirler.

Kahve Falında Domuz Kafası Görmek

Kahve falında çıkan domuz sembolü,  pek de hayırlı anlama gelmez. Aşk hayatında ayrılık ya da boşanma olabilir. Aldatma gibi bir durum yüzünden ilişkiniz bozulabilir. Özellikle üçüncü şahısların ilişkinize karışması sebebi ile sevdiğiniz insan ile aranızda büyük problemler olacak. Adeta ayrılma noktasına geleceksiniz.

Kahve Falında Domuz Burnu Görmek

İşinize burnunu sokmak isteyen çok meraklı ve fesat bir insanı işaret eder. Falda domuz şekli çıkması gibi domuz burnu da görmek, kötü insana yorumlanır. Bu insan sizin hayatınızı alt üst edecek şeyler yapabilir. Özellikle bir takım problemleri aşamamanızdaki nedenlerin arkasında bir insanın olduğunu öğreneceksiniz. Her işinize taş koyan bu kişi hayatınızı mahvetme noktasına getirecek.

Kahve Falında Zayıf Domuz Görmek

Bazı zayıf noktalarınızın kullanılması, iyi niyetlerinizin sömürülmesi anlamına gelir. Ancak düşmanlarınız pek de güçlü değiller ve kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler. Sizi kandırmaya çalışırken tüm hainlikler ortaya çıkacak.

Kahve Falında Domuza Binmek

Yanlış bir insan ile birliktelik kurmak, hayatınıza yanlış insanı almak anlamına gelir. Tanışacağınız yeni insanlar sizin için pek de hayırlı kişiler olmayabilirler. Eğer şüphe duyduğunuz bir insan varsa ona karşı çok temkinli olun ve her sırrınızı herkesle paylaşmamaya özen gösterin.

Kahve tabağında domuzun anlamı, hane içerisinde zıtlıkların ve fikir ayrılıklarının yaşanması anlamına gelir. Aile içerisinde ipler kopma noktasına gelebilir ve tatsız olaylar yaşanabilir. Sevdiğiniz insan ile de aranızda büyük bir kavga çıkabilir. Ancak özel hayatınızda sevdiğiniz insanlar ile ilişkilerdeki problemlerin arkasında hep başka biri olacak.

Kahve falında domuz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status