Kahve Falında Dolunay Görmek

Falda dolunay görmek, çok müjdeli olayların gerçekleşmesi anlamına gelir. Bir süredir istediğiniz bir şey her an gerçek olabilir. Bir dileğiniz yakında gerçek olacak ve bu sizi fazlasıyla mutlu edecek. Eğer bekarsanız, evlenmek için önemli bir adım atabilirsiniz. Hayatınıza girecek insan sizin gibi ciddi bir ilişki isteyebilir ya da biri ile tanışarak yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aşk hayatınız sürprizler ile dolu olacak. Eğer uzun süredir yalnızsanız, biri kalbinizi çalacak ve bu insanın hayatınıza girecek olması sizin dünyanın en saadet dolu insanı yapacak. Hayallerinizde kurduğunuz o mutlu yuvaya çok yakınsınız. Eğer evliyseniz, eşiniz ile aranızda romantik anlar yaşanabilir ve hatta size yapacağı bir sürprize çok şaşırabilirsiniz.

Kahve falında dolunay görmek, büyük sevinçler yaşamak ve aile hayatında problemlerin sona ermesi, ilişkilerin düzelmesi, yeni başlangıçlar demektir. Hatta küs olduğunuz ya da dargın olduğunuz insanlar ile aranızı düzeltmek, bu insanlara yeniden hayatınızda görmek isteyebilirsiniz. Şu günlerde çok iyimser bir ruh haline sahip olacaksınız. Adeta iç huzurunuz artacak ve stres etkenini ortadan kaldıracaksınız. Ruh halinizdeki bu olumlu değişimler sayesinde enerjiniz yükselebilir. Sosyal ortamınızda popülerlik kazanabilirsiniz. İnsanlar sizin bu enerjinizden fazlası ile etkilenecekler.

Kahve Falında Yarım Dolunay Görmek

Bu sembol uzun süredir ters giden şeylerin yoluna girmesi ve hayatınıza çeki düzen vermeniz anlamına gelir. Bir süredir şikayetçi olduğunuz konularda artık istedikleriniz olacak. Eğer iş hayatında sürekli aksilikler oluyorsa maddi yönden bir türlü istediğiniz kazançları elde edemiyorsanız, bu yönde olumlu gelişmeler olabilir. Ya da aşk hayatında sizi üzen bir durum söz konusuysa, çözüm bulunabilir. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki problemlerin bitmesi için karşı taraf da mücadele göstermeye başlayabilir.

Kahve tabağında dolunayın anlamı, hane içerisinde genel bir aydınlanma ve mutluluk havası esmesi anlamına gelir. Aileniz ile çok güzel günler sizleri bekliyor. Hane içerisinde problem yaşayan insanların arası düzelecek. Sizin dargın olduğunuz kişiler varsa barışabilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekenler için bolluk ve bereket anlamına da gelir.

Kahve falında dolunay ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status