Kahve Falında Diz Çöken Erkek Görmek

Falda diz çöken erkek görmek, bir erkeğin size yapmış olduğu hata ya da haksızlıktan dolayı büyük pişmanlık duyduğuna ve yakın zamanda bu hatasını telafi edeceğine yorumlanır. Pişman olduğunu size gösterebilir ve af dileyebilir. Eğer bir süredir konuşmadığınız ve küs olduğunuz bir erkek varsa, sizden özür dileyebilir. Bir kadının falında bu sembol çıkarsa, eski sevgilisi çok pişman olarak yeniden hayatına girmek isteyecek. Hatta bu durum sizi çok şaşırtabilir. Zamanında yapılan hataların farkına varılması bir yandan da hoşunuza gidecektir.

Kahve falında diz çökmüş erkek görmek, eğer bekar bir kızın falında çıkarsa yakında evlilik teklifi alacağına işaret eder. Sevdiği adam önünde diz çökerek evlenme teklifi edebilir. Ya da bekar bir erkeğin falında çıkarsa, evlilik kararı alabilirler ve sevdiği kıza yakında evlilik teklifi edebilir. Bu sembol evli birinin falında çıkarsa, af dileyecek bir erkeğe işaret eder. Bu kişi sizi üzdüğü için vicdan azabı yaşıyor olabilir.

Kahve Falında Diz Çökmüş Birini Görmek

Bir kadın ya da bir erkek yakında size yaptığı tüm haksızlıklardan dolayı özür dileyerek, yeniden gönlünüzü almak isteyebilir. Hatasını telafi etmek isteyen biri sizden ikinci bir şans vermenizi isteyebilir. Bu konuda aklınız karışacak. Ancak karşı tarafın samimi olması sebebi ile onu yeniden affetmek konusunda pozitif düşünceler olabilir.

Kahve Falında Diz Çökmüş Adam Görmek

Bir süredir aranızın açık olduğu bir insan ilişkinizi yeniden düzeltmek istiyor olabilir. Bunun için de sizinle iletişime geçecek ve size yaptığı yanlışlardan dolayı ne kadar pişman olduğunu gösterecek. Ya da size haksızlık yapan bir erkek hatasını telafi edebilir. Hakkınız olan şeyi geri verebilir.

Kahve tabağında diz çökmüş erkeğin anlamı, hane içerisinde haksız yere mal mülk edinen ve ailenizi hakkını yiyen bir insanın bu hatadan geri dönmesi demektir. Bu kişi sizin hakkınızı geri verecek. Eski sevgiliniz ya da eşiniz de yeniden barışmak isteyebilir.

Kahve falında diz çöken erkek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status