Kahve Falında Diş Görmek

Falda diş görmek, başınızdan geçecek bir olay sonrasında ufak bir üzüntü atlatacağınıza ve bu yüzden sevdiklerinizle aranızda gerilim olması demektir. Özellikle bir insan ile aranızda çıkacak tartışma sonrasında pişman olabilirsiniz. Bazı sözleri işitmek kalbinizi kırabilir ve ikili ilişkilerde çok temkinli olmazsanız küslükler olabilir. Maddi yönden yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden de çevreniz ile problemleriniz olabilir. Size yardım etmesini umduğunuz insanlardan beklediğiniz iyiliği görememeniz sizin çok kırılmanıza, kötü gününüzde kimin dost ya da düşman olduğunu anlamanıza yardımcı olacak. Dediğimiz gibi, ikili ilişkilerde ne olursa olsun kötü laflar söylememeye özen gösterirseniz, geri dönüşü olmayan kırgınlıklar yaşanmayacak. İnsanların tavırlarına karşı sabrı elden bırakmayın.

Kahve falında diş görmek, komşularınız ile aranızda çıkacak problemleri de işaret eder. Aynı yerde yaşadığınız insanlar ile kavga edebilir ya da bir konuda büyük fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bazı insanların sizi dışlamaya çalıştığınız fark ederek, moraliniz bozulabilir. Fincanın ortasında diş şeklinin çıkması, yakın gibi davranan bir insanın sizin kuyunuzu kazması demektir. Bu insan sizden aldığı lafları diğer dostlarınıza taşıyarak aranızı bozmak isteyecek. Sizin ağzınızdan laf almaya çalışan meraklı kişiler ile aranıza mesafe koymanız sizin hayrınıza olacak.

Kahve Falında Azı Diş Görmek

Bu sembol büyük zafer elde etmek, düşmanları alt etmek, kötü niyetli insanların emellerine ulaşamaması demektir. Sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip olan insanlar mahcup olacaklar. Hakkınızdaki ön yargılar kırılacak. Ancak bunun için sizin de kendinizi daha iyi ifade etmeniz gerekiyor.

Kahve Falında Büyük Diş Görmek

Kahve falında kocaman diş görmek, maddi yönden sizi büyük zarar uğratan insanların hatalarını telafi etmesi demektir. Ya da sizin dedikodunuzu yapan veya kötülüğü olan bir insan af dileyebilir. Bazı insanlar size karşı yaptığı hataları anlayarak özür dileyebilirler. Aranızın düzelmesi için bir şeyler yapabilirler.

Kahve Falında Diş Kökü Görmek

Bu sembol size büyük üzüntü veren ve hala unutamadığınız bir olayı simgeler. Geçmişte yaptığınız bir hatadan dolayı hala iç huzurunuz olmayabilir. Özellikle bir insana karşı yaptığınız haksızlıktan dolayı pişmanlığınız devam ediyor olabilir.

Kahve Falında Beyaz Diş Görmek

Çok güzel temiz bir haber almak ve sonrasında mutlu olmak demektir. Gelecek haber sizi ve ailenizi sevindirecek. Özellikle iyi kalpli bir insandan gelecek iyilik sayesinde bazı işleriniz yolunda gitmeye başlayabilir. İyi insanlar ile yapacağınız ortak işler de size kar getirecek.

Kahve tabağında diş anlamı, hane içerisinde hakkınızda yapılan dedikodular ve eleştiriler yüzünden sürekli canınızın sıkılması ve artık tahammülünüzün kalmaması demektir. İnsanların sizinle bu kadar uğraşmasına anlam veremiyor olsanız da, kıskançlık yüzünden sizinle uğraşıyor olabilirler.

Kahve falında diş ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status