Kahve Falında Dirgen Görmek

Falda dirgen görmek, genellikle negatif yorumlanır ve falına bakılan kişinin hayal ettiği kazancı elde edemeyeceği söylenir. Bir süredir iş hayatında çok fazla emek veriyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeyler pek de gönlünüzden geçtiği gibi olmayacak. Özellikle kazanç konusunda çok büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Maaşınız düşük gelebilir ya da yaptığınız bir yatırımdan beklenen karşılığı alamayabilirsiniz. Eğer satmak istediğiniz mal mülk de varsa, ucuza gidebilir.

Kahve falında dirgen çıkması, bazen pozitif şekilde de yorumlanır. Fal yorumcuların bu sembolün güzel bir haber alacağınız anlamına geldiğini söylerler. Bu haber keyfinizi yerine getirebilir. Yine, hiç beklenmedik bir anda karşılaşacağınız bir sürpriz karşısında çok büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Kahve tabağında dirgenin anlamı, rızkın azalması ve maddi zorluk yaşamak demektir. Çok çalışıp da hak ettiğiniz paraları alamamak sizi her geçen gün daha da üzüyor olabilir. Bu durum aile içi huzurun da azalmasına yol açacak. Kafanızda hem daha iyisini hak ettiğiniz düşüncesi olacak. Bu düşünceler ile iş hayatında mutsuz günler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında dirgen ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status