Kahve Falında Devlet Dairesi Görmek

Falda devlet dairesi görmek, genellikle güzel manalar taşır. Tabi yanında yer alan diğer şekiller ile birlikte yorumlamak daha mantıklıdır. Bu sembol çoğunlukla devlet makamında işi olan kişilerin tez zamanda işlerini hayır ile sona erdirmesi, rahata erişmesi ve sorunsuz bir şekilde işlerini halletmesi anlamına gelir. Tez vakitte devlet dairesi işlerinizi tamamlayabilir ya da sorunlarınız varsa çözebilirsiniz. Bazı ciddi konularda da kuruntularınızdan kurtulacaksınız. İşler hiç de sandığınız gibi zor olmayacak.

Kahve falında devlet dairesi görmek, iş arayanlar için devlet makamında işe girmek olarak yorumlanır. Ya da bekarsanız, devlet makamında çalışan bir insan ile dünya evine girebilirsiniz. Eğer memursanız ya da herhangi bir devlet kurumunda çalışmaya devam ediyorsanız, tez vakitte bir terfi almanız da olası olabilir. Makamınız yükselebilir veya tayin olmak istediniz yere tayin olarak rahata erebilirsiniz. Bazı şeyler tam da gönlünüzden geçtiği gibi olacak.

Kahve tabağında devlet dairesinin anlamı, hane içerisinde mahkeme gibi problemleri olan kişilerin bu dert tasalarından kurtulması olarak yorumlanır. Hane içerisinde devlet kurumlarında sorunları olan kişiler yakında refaha erişecek. Örneğin; iş bulmak isteyenlere haneden biri yardımcı olabilir.

Ayrıca Bakınız: Falda bina görmek

Kahve falında devlet dairesi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status