Kahve Falında Denizaltı Görmek

Falda denizaltı görmek, üzülmeye bile değmeyecek ufak sorunlara ve hatta bazı problemleri görmezden gelmeye yorumlanır. Örneğin duyacağınız bir şeyin canınızı sıkması gerekirken tam tersi gülüp geçebilirsiniz. Şu günlerde hiç bir kimse ve olayın moralinizi bozmamasına özen göstereceksiniz. Yüzünüzde gülümseme hiç eksik olmayacak ve yaydığınız pozitif enerji sayesinde daha insanlar etrafınızda adeta pervane olacaklar. Sizi seven insanların sayısı artacak. Çünkü bu enerjiniz insanları çekecek. Sizinle tanışan kişiler devamında görüşmek isteyebilirler. Önemli olan mutluluğunuz ve bunu sevdiklerinizle paylaşmak olacak. Çok hayırlı kısmetler önünüze çıkabilir. Kaçırılmayacak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Henüz gizli tutulan önemli bir proje içerisine dahil edilmeniz de söz konusu olabilir. Özellikle iş hayatında gizli bir takım çalışmalar sürdürülebilir.

Kahve falında denizaltı görmek, bazı yorumlarda herkesten gizli bir seyahate çıkmak olarak yorumlanır. Birini görmeniz gerekebilir. Ancak bu insan ile görüştüğünüzü kimsenin bilmemesi için gizli saklı bir buluşma organizasyonu yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da bir yolculuğa yalnız çıkmak yerine bir dostunuz ile çıktığınızı kimseye söylemek isteyebilirsiniz. Şu günlerde yapacağınız seyahatleri insanlardan gizli tutmak sizin için daha hayırlı olacak. Çünkü bazı eleştiriler alıp canınızın sıkılmasını istemeyeceksiniz. Falda denizaltı çıkması, negatif insanlarla her şeyinizi paylaşmamanız yönünde uyarı anlamına da gelir.

Kahve Falında Denizaltı Gemisi Görmek

Bu sembol sizi kıskanan ve her ne yaparsanız yapın sizi sürekli takip eden bir insanın varlığını işaret eder. Bu kıskanç insan sizin yüzünüze karşı iyimser görünse de içten içe size uzun süredir fesatlık besliyor olabilir. Onun bu kötü enerjisini yakında fark edebilirsiniz. Sizi çekemeyen, her yaptığınızı eleştiren ve önünüze sürekli engeller koyan insanları artık hayatınızda istemeyecek, tepki göstermek zorunda kalacaksınız. Sabırlı olmanız sizin için daha hayırlı olacak.

Kahve tabağında denizaltının anlamı, eğer uzun süredir bir yere gitmek için plan yapıyorsanız son zamanda iptal olması ya da bir aile üyesi tarafından engellenmesi anlamına gelir. Bu nedenle bazı planlarınızı henüz netlik kazanmadan etrafa söylememeniz daha hayırlısı olacak. Çünkü yaptığınız planlar suya düşebilir ve şevkiniz kaçabilir.

Kahve falında denizaltı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status