Kahve Falında Davul Görmek

Falda davul görmek, hiç beklemediğiniz bir şey duyacağınızı simgeler. Öyle bir haber alacaksınız ki bu sizi mutlu etmekle kalmayıp hayatınızda yeni fırsat kapıları da aralayacak. Haberin size gelmesinden sonra herkese duyurmak ve tüm sevdikleriniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz. İş arayan kişiler için çok güzel bir iş fırsatı haberi gelmesi olarak yorumlanır. Evlenmek isteyen kişiler için harika bir nasip çıkabilir. Çok varlıklı ve huyu güzel bir insan size talip olabilir. Evliler için de çocuk müjdesi anlamına gelir. Ya da aileden birinin hamilelik haberini alabilirsiniz.

Kahve falında davul görmek, bazen negatif olarak da yorumlanır. Hakkınızda yayılacak bir dedikodunun herkes tarafından duyulacağına ve bu durumun sizi çok üzeceğine yorumlanır. Bir sırrınız sizi sevmeyen bir insan tarafından ifşa olabilir. Ya da sizinle ilgili yapılan söylentiler kulağınıza gelebilir. İnsanların hakkınızda yanlış şeyler düşünmesi sizi üzebilir. Eğer fincanın ortasında davul sembolü çıkarsa, falına bakılan kişinin yalan yanlış sözler ile kandırılması anlamına gelir. Bir insan size yalan söyleyerek menfaat ilişkisi kurmaya çalışabilir. Bu insanın size vaat ettiği şeylerin gerçek olmadığını öğrenebilirsiniz.

Kahve Falında Davulcu Görmek

Bu sembol büyük havadislerin yayılması ve herkesin sizin hakkınızda konuşması demektir. İş ya da eğitim hayatınızda elde edeceğiniz bir başarı herkes tarafından konuşulabilir ve insanlar sizi tebrik edebilirler.

Kahve Falında Davul Çalmak

Sizin dedikodunuzu yapan insanlara karşı galibiyet elde etmek ve bu insanlara gereken cevabı vermek anlamına gelir. Kimin sizinle ilgili dedikodu yaptığını öğrenebilir ve bu kişilerin kötü niyetini ortaya çıkarabilirsiniz. Size zarar vermek isteyen insanlar en sonunda kendi kazmış oldukları kuyuya kendileri düşecekler.

Kahve Falında Davul Çalan Adam Görmek

Bir erkekten gelecek müjdeli haber demektir. Bu erkek bir konuda size yardım edebilir ve vereceği haber sayesinde bazı fırsatlar elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Davul Tokmağı Görmek

Hane içerisinde düğün dernek olması, akrabaların bir araya toplanacağı bir organizasyon olması demektir. Nişan ya da söz daveti alabilirsiniz. Eğer bekarsanız, sizin bir etkinliğiniz olabilir. Ya da sevdiğiniz insan size sürpriz bir şeyler hazırlıyor olabilir.

Kahve tabağında davulun anlamı, hane içerisinde güzel olayların yaşanması, muradınıza ermek, kısmetlerin açılması ve alınacak haberler ile sevinmektir. Akrabalarınız ile dayanışma içerisinde olacağınız şu günlerde düğün dernek hazırlıkları da yapmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında davul ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status