Kahve Falında Damla Görmek

Falda damla görmek, elinizi attığınız her işte hayırlı sonuç alacağınıza ve şanslı olacağınız bazı yatırımlar yapacağınıza yorumlanır. Özellikle satın alacağınız bir mal mülk kısa süre içerisinde size büyük kazanç sağlayabilir ya da çok güzel kar elde edebilirsiniz. Sofranızın bereketi artacak ve evin içerisine giren para miktarında da artış olacak. Aileden başka biri daha çalışmaya başlayabilir. Başkasının yanında çalışıyorsanız, maaşınızda artış olabilir ya da ilgilendiğiniz ek işlerden artık daha iyi paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Birikimlerinizi çok iyi değerlendirme fırsatı elde edeceksiniz. Özellikle para birikiminiz varsa, şu günlerde çok işinize yarayacak.

Kahve falında damla görmek, çoğunlukla maddi yönden elde edilecek başarılar olarak yorumlanır. Uzun süredir satın almak istediğiniz bir eşyaya yakın zamanda sahip olabilirsiniz. Eğer fincanın kenarında damla şekli çıkarsa, sevinç gözyaşı dökmek anlamına gelir. Duyacağınız haberler sizi çok mutlu edebilir ve bu yüzden duygularınızı dışa vurabilirsiniz. Kahve fincanının ortasında damla çıkması, gelecek hediyeleri simgeler. Alacağınız sürpriz hediyeler aslında sizin uzun süredir sahip olmak istediğiniz şeyler olacak.

Kahve Falında Damlacık Görmek

Küçük mutluluklar yaşamak, ufak bir şeyin sizi çok mutlu etmesi anlamına gelir. Sevdiğiniz bir insanın size yapacağı jest bile sizi mutluluktan havalara uçurabilir. Aslında şu günlerde biraz ilgiye ve değer gösterilmesine ihtiyacınız olacak. Sevgiliniz ya da dostlarınızdan gelecek küçük sürprizler bile size iyi gelecek, motive edecektir.

Kahve Falında Büyük Damla Görmek

Bu sembol alınacak çok büyük bir hediye olarak yorumlanır. Bu hediye karşısında şaşkınlığınızı koruyamayacaksınız. Aynı zamanda büyük bir haber olarak da değerlendirilir. Gelecek haber sizi şaşkına çevirebilir. Büyük olaylara karşı hazırlıklı olun.

Kahve Falında Su Damlası Görmek

Bir süredir görüşmediğiniz insan ile bir ataya geleceğinizin habercisidir. Bu sembol küs olduğunuz kişi ile tekrar barışmak anlamına da gelir. İkili ilişkilerde af eden taraf sizler olacaksınız.

Kahve Falında Gözyaşı Damlası Görmek

Pozitif yorumlanır ve falına bakılan kişinin tez vakitte sevinç göz yaşı dökmesi demektir. Evlilik ya da hamilelik gibi sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Bir süredir hayali kurulan şeyin gerçekleşmesi de duygulanmanıza neden olabilir.

Kahve Falında Fincanın Dışına Akan Damla

Eğer damla fincanın dışına çok hızlı akarsa, kahve fincanını kapatırken içinizden tutmuş olduğunuz dileğin tez zamanda gerçek olması anlamına gelir. Damla fincanın dışına yavaş akarsa, dileğinizin gerçek olması için daha çok zamanın olduğu yorumu yapılır.

Kahve tabağında damlanın anlamı, hane içerisinden miras ya da yüklü bir para gelebilir. Bu para karşılıksız olacak. Aile içerisinden biri de size maddi yardımda bulunabilir ya da geçmişte verilen borç geri alınabilir.

Kahve falında damla ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. aslı akçin dedi ki:

    Bunların farkındayım ki bir yıl kalmış alesten sonra mevkim artacak ki.

DMCA.com Protection Status