Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Falda dağ keçisi görmek, Sürekli arkanızdan konuşarak sizin kuyunuzu kazan bir insanın artık canınıza tak edecek noktaya getirmesi ve bu insandan bıkıp usanmanız demektir. Sabrınızı çok fazla zorlayan bu kişiyi tamamen hayatınızdan çıkarmak için elinizden geleni yapmaya karar verebilirsiniz. Ancak bu pek de mümkün olmayabilir. Bu sembol cahil insana da işaret eder. Özellikle uyardığınız halde laf anlamayan ve aynı hataları yeniden yaparak sizi mağdur eden birileri olabilir. Bu kişilerin eline hiçbir zaman koz vermemeye özen gösterin. Yoksa sizi zor bir durumda bırakabilirler, yalan yanlış arkanızdan konuşarak insanlara sizi yanlış tanıtabilirler.

Kahve falında dağ keçisi görmek, bazı yorumlarda ilk başta size zor gibi gelen bir işin gelecek dönemde güzel kazanç sağlaması demektir. Özellikle yeni girişim yapacak olanlar için başlarda ümitleri azalabilir, ancak devam ederseniz, tahmin edilen geliri sağlayabileceksiniz. Siz ne kadar ısrarcı olursanız, o kadar iyi karşılığını alacaksınız. Yeni başladığınız işler size hayırlı olacak. İleride pes etmediğinize şükür edebilirsiniz. İş hayatında kazanacağınız dostluklar sayesinde bazı engelleri daha kolay aşma imkanınız olabilir.

Kahve tabağında dağ keçisinin anlamı, hane içerisinde sizin için çok değerli olan bir insan ile yardımlaşmak ve bu kişiye kol kanat germek anlamına gelir. Manevi duygularınız yükselebilir ve yapacağınız bazı yardımlar sayesinde hayırlı bir insan olduğunuzu ailenize gösterebilirsiniz. İyi ahlaklı biri olmanız takdir görmenizi sağlayacak.

Kahve falında dağ keçisi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status