Kahve Falında D Harfi Görmek

Falda D harfi görmek, eğer isminin içinde veya baş harfinde D harfi olan bir insan tanıyorsanız, bu insan ile aranızda maddi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu insan parasal yönden sizi büyük bir sıkıntıya sokabilir. Çünkü savurgan olması sizin canınızı sıkacak. Sizden alacağı borcu da ödemeyebilir ve bu da işlerinizin aksamasına yol açabilir. Aynı zamanda yeni tanışacağınız bir insan da sadece sizinle maddi çıkarlar yüzünden birlikte olmak isteyebilir. Uyanık kişilere karşı çok temkinli olmalı, sizin paranızı yönetmek isteyen insanlar ile ortak işler yapmamaya gayret etmelisiniz.

Kahve falında D harfi görmek, bir başka yorumda kalbinizi çalacak insanın baş harfinin D olması demektir. Bu insan hayatınıza girerek sizi en başta mutlu etse de sonrasında işler değişecek. Eğer çevrenizde tanıdığınız ismi veya soy ismi D harfiyle başlayan birileri varsa, bir süre bu kişilere karşı dikkati elden bırakmayın. Çünkü sizi zor durumda bırakacak bir takım davranışları olabilir. Sizi yanlış yola sürükleyebilirler. Kandırılabilir ve hatta büyük bir borç altına girebilirsiniz.

Kahve tabağında D harfinin anlamı, eğer bekarsanız evleneceğiniz insanın isminde D harfinin olacağını işaret eder. Gönlü bol olanlar tanışacakları isminde D harfi olan kişi ile yuva kurmak isteyebilirler. Bu insanın sizin için doğru kişi olduğunu düşünerek, ilişkinizi ciddi boyuta taşıyabilirsiniz.

Ruya tabir

Kahve falında D harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status