Kahve Falında Çukur Görmek

Falda çukur görmek, pek de güzel manalara gelmez. Fal sahibinin ilerleyen günlerde zor durumda kalması, birine muhtaç olması, sığınacak bir limana ihtiyaç duyması anlamları taşır. Yakında başınıza gelecek bir olay yüzünden bir insana muhtaç kalabilir ve birilerinden yardım istemek zorunda kalabilirsiniz. Hiç planda yokken ortaya çıkacak bu zorluklar yüzünden çaresiz kalabilirsiniz. Ancak çukurun yanında insan sembolü varsa, bu zor döneminizde biriniz size kol kanat gerecek demektir. Bir insandan alacağınız yardım sayesinde, bu günleri daha iyi atlatabilirsiniz. Bir sığınağa ihtiyacınız olduğu için daha çok çevrenizde en çok güvendiğiniz insanların kapısını çalacaksınız.

Kahve falında çukur görmek, bir takım üzüntüler yaşamak anlamına gelir. Gelecek günlerde maddi ya da manevi yönden üzüntünüz olabilir. Kayıplar söz konusu olabilir ve hiç planda yokken bir anda yardıma muhtaç biri haline düşebilirsiniz. Bu gibi zorluklara karşı temkinli olmalısınız. Alacağınız bir haber neticesinde de hem siz hem de ailenizin neşesi kaçabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat edin.

Kahve falında fincanın dibinde çukur görmek, geçmiş hatalarla yüzleşmek, akrabalar arası anlaşmazlıkların yeniden ortaya çıkması, bazı bitti sanılan problemlerin aslında bitmemiş olması demektir.

Kahve tabağında çukurun anlamı, akrabalarınızdan birinin size karşı hasetlik beslediğine yorumlanır. Bu kişi aslında sizin düşmanınız, ancak fark etmemiş olmamanızdan dolayı uzun süredir size zarar veriyor olabilir. Hanede kim güvenilir, kim değil iyi belirlemeli ve sırlarınızı da ona göre paylaşmalısınız. Yoksa güvendiğiniz insanlardan çok büyük kazıklar yiyebilirsiniz.

Kahve falında çukur ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status