Kahve Falında Çubuk Görmek

Falda çubuk görmek, aklınıza yeni fikirler gelmesi ve bunları bir an önce hayata geçirmek için heyecanlanmak anlamına gelir. Bazı fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesi için bir anda içinize heves gelebilir. Girişim ya da yatırım konusunda da yeni düşünceleriniz olabilir. Eğer bir ev ya da araba almayı uzun süredir planlıyorsanız, tez zamanda bu düşüncelerinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Özellikle maddi yönden eksikliklerinizi tamamlar tamamlamaz, yeni mal mülk almak gibi istekleriniz olabilir. Parasal ve yatırım konusunda sizin için son derece verimli bir dönem olacak. Kafanızdaki bazı planlar için daha fazla beklemenize gerek kalmayacak.

Kahve falında çubuk görmek, bazı fal yorumcuları tarafından bekar kişiler için kısmet olarak yorumlanır. Eğer bekarsanız, hali vakti yerinde bir insan size talip olabilir. Zengin biri ile evlenerek hayatınızın geri kalanını rahat ve refah içerisinde geçirme imkanınız olabilir. Hayatınıza girecek insan sayesinde maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz. Evliyseniz de yine evinize daha fazla miktarda para girmeye başlayabilir. Eşiniz ya da sizin kazancınızın artması ile birlikte finansal yönden sıkıntılar da rafa kalkacaktır.

Kahve Falında Uzun Çubuk Görmek

Bu sembol genellikle uzun bir yoldan gelecek misafiri simgeler. Bu misafir bereketi ile gelecek ve bir süre evinizde konaklaması gerekecek. İlk başlarda bu kişinin evinizde kalması sizi pek de memnun etmeyebilir. Ancak sonrasında misafirinizin size yük olmaması neticesinde bir sıkıntı yaşanmayacak.

Kahve Falında Kalın Çubuk Görmek

Bu sembol kariyer anlamında yükselişe geçmek ve para kazanmanın yanı sıra şan şöhret sahibi olmak anlamına da gelir. Çalışmayan kişiler ise, beklenilen yerden gelecek olan yüklü miktar para olarak yorumlanır. Bir süredir beklenilen paranın elinize geçmesi sizi ve ailenizi maddi yönden rahatlatacak.

Kahve tabağında çubuğun anlamı, haneden bir insanın sizden borç para alacağı anlamına gelir. Bu kişi sizden parasal yönden destek talebinde bulunacak ve bu sayede o kişiden manevi yönden destek de sizler alacaksınız. Bir akrabanıza ya da yakınınıza yardım etmek sizi mutlu edebilir.

Kahve falında çubuk ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status