Kahve Falında Çorap Görmek

Falda çorap görmek, her ne kadar sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip olan kişiler olsa da, bu önyargılarından dolayı pişmanlık duyacaklar. Ancak etrafınızda sizden pek de hoşlanmayan ve davranışları ile bunu belli eden insanlara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Çünkü bu insanlar sizin iyi niyetinizi anlamayarak, tam tersi size karşı tepkili davranabilirler. Özellikle son zamanda moralinizi bozacak bir takım olaylar olduysa, sabırlı olmalı ve ani öfkelenmekten kaçınmalısınız. Dostlarınız ile aranızdaki gerginliklerin bitmesi için çaba harcamalı, sorunların üzerine gitmemelisiniz.

Kahve falında çorap görmek, tüm zor işlerin bir anda hallolması, sizin gözünüzde büyüttüğünüz işleri bir çırpıda bitirmeniz anlamına gelir. Bunun yanı sıra ilişkisi olan kişiler için uyarı anlamı da taşır. Sevdiğiniz insanın suçu yokken ona bir konuda haksızlık yapabilirsiniz. Eğer şüphe duyduğunuz bir şey varsa, bunun bir aslının olup olmadığını araştırmadan kesinlikle tepki göstermemeye çalışın. Yoksa bu ilişkinizdeki sorunların başlangıcı olabilir ve ardından ilişkinize dair tüm sorunlar hakkında tartışmaya girebilirsiniz. Sevdiklerinize isyan etme noktasına gelebilirsiniz. Ancak sözlerinizi çok dikkatli seçerek konuşmalısınız. Yoksa karşı tarafın kalbi kırılacak ve bu durum sizi pişman edecek.

Kahve Falında Erkek Çorabı Görmek

Bu sembol bir erkeğin geçmişte yaptığı yanlışlardan dolayı çok pişman olduğu ve karşınıza çıkarak hatalarını telafi etmek isteyeceği anlamına gelir. Bu erkek eskiden size yaptığı hatalar için karşınıza çıktığında şaşırabilirsiniz. Ancak hatasını anlaması ve özür dilemesi sizi mutlu edebilir.

Ruya tabir

Kahve Falında Uzun Çorap Görmek

Bir hatanın başka hataları ortaya çıkarması demektir. Sanki herkes bir şeyi bekliyor gibi, ortaya atılacak bir laftan sonra herkes birbirine girebilir. Aile içerisinde gerginlik yaratacak durumlardan kaçınmalısınız. Şu günlerde sevdiklerinizin tahammülü pek de olmayabilir ve bazı konularda bir anda parlayabilirler.

Kahve tabağında çorap anlamı, sizin hakkınızda sürekli bir şeyler öğrenmek ve açığınızı yakalamak için fırsat kollayın birini işaret eder. Bu insan aileden biri olabilir ve sizi hane içerisinde küçük düşürmek için sürekli bir hata yapmanızı kolluyor olabilir. Bu nedenle hane içerisinde bazı sırlarınızı paylaşmama ve her şeyi herkese hemen söylememe dikkat edin.

Kahve falında çorap ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status