Kahve Falında Çizgi Görmek

Falda çizgi görmek, bir süredir birinden haber bekliyor olabilirsiniz. Bu kişi en sonunda sizinle iletişim kurup görüşmek isteyecek. Özlediğiniz ve aranızda mesafeler olan biri de geri döneceğini sizi haber verebilir. Özlemler tez vakitte son bulacak ve sevdiğiniz bir insan ile kavuşacaksınız. Bu insanın yokluğu bir süredir canınızı sıkıyor olabilir. Artık size yakın olması içinizi rahatlatacak. Bunun yanı sıra sevindirici başka haberler de alabilirsiniz.

Kahve falında çizgi görmek, gelecek günlerde iş hayatındaki aksaklıkların son bulması, enerjinizi toplamanız anlamına gelir. Bir süredir canınız çalışmak istemiyor olabilir. Bu negatif enerji üzerinizden kalkacak ve işlerinize sımsıkı sarılacaksınız. Eğer ailevi sıkıntılarınız varsa, özellikle bir konudaki anlaşmazlığa artık son verilecek. Taraflar uzlaşacak ve bu sayede aile içi huzursuzluk da sona erecek. Eğer çizgi fincanın ortasındaysa, bir süredir almak istediğiniz şeye artık sahip olabileceğinizin habercisidir. Ancak falda çıkan çizgi sembollerinin şekillerine göre farklı yorumlar da yapılabilir.

Kahve Falında Uzun Çizgiler Görmek

Çok uzakta yaşayan bir insanı ziyaret etmek ve bu kişi ile ciddi bir konuda konuşmak anlamına gelir. Uzakta yaşayan bir insan da sizinle görüşmek ve bazı konuları netliğe kavuşturmak için ziyaretinize geleceğinin haberini verebilir. Bu konuşma sonrasında hayatınızda bazı şeyler değişebilir.

Kahve Falında Yatay Çizgiler Görmek

Bu sembol çok uzun süredir canınızı sıkan bir insanın artık hayatınızdan çıkması ve sizi rahat bırakması anlamına gelir. Bu insan hayatınıza girdiğinden beri size rahat nefes aldırmıyor olabilir. Ancak yakında hatasının farkına vararak kendinden uzaklaşacak ve kendi yoluna gidecek.

Kahve Falında Paralel Çizgiler Görmek

Size rakip olan bir insanı simgeler. Bu rakibiniz iş hayatından olabilir. Siz ne yaparsanız benzer şeyler yapmaya çalışan ve sizi bir türlü çekemeyen bu insan yine canınızı sıkabilir. Bazı davranışları yüzünden sabrınızı zorlayabilir. Bu insanla aynı ortamda bulunmamaya çalışacaksınız.

Kahve Falında Dalgalı Çizgiler Görmek

Duygusal anlamda iniş çıkışlı bir döneme girilmesi anlamına gelir. Bir süre mutluyken, bir anda kendinizi mutsuz ve karamsar bulabilirsiniz. Bu buhranlı dönem yakında son bulacaktır. Ancak duygularınızı kontrol altına alamamanız, yaşantınızı olumsuz etkiliyor olabilir.

Kahve Falında Düz Kalın Çizgiler Görmek

Hayatınızın en doğru kararlarından birini alacaksınız demektir. Özel hayatınızda çok önemli bir gelişme olabilir. Bekarsanız evlenmek için kendinizi artık hazır hissedebilirsiniz. Ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Radikal kararlar alacağınız bir dönemdesiniz.

Kahve Falında Çapraz Çizgi Görmek

Geçmişte kalan bir insan ile yeniden yollarınızın kesişmesi ve bu insanın tekrar hayatınızda olmasının sizi mutlu etmesi anlamına gelir. Eski bir dostunuz ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Ya da eski sevgiliniz pişman olup geri dönebilir.

Kahve Falında Kesik Düz Çizgiler Görmek

Bazı engeller yüzünden iş hayatında başarıyı bir türlü yakalayamamak, sürekli bir sorunun çıkması anlamına gelir. Bu yüzden geleceğe dair bazı korkularınız olabilir.

Kahve Falında Birbirini Kesen Doğru Çizgiler Görmek

Yeni tanışacağınız bir insanın hayatınızı değiştirmesi, bu insan ile tanıştığınız için kendinizi şanslı hissetmeniz anlamına gelir. Bir insanla hayatınız kesişecek ve ihtiyacınız olan duygusal açlığı bu insanda bulabilirsiniz.

Kahve Falında İki Kalın Çizgi Görmek

Zor yoldan kazanılacak para veya mücadele sonrası bir şekilde elde edilen zaferler anlamına gelir. İki farklı yerden bir kısmetiniz çıkabilir.

Kahve Falında 3 Çizgi Görmek

Üç farklı yerden gelecek haber anlamına gelir. Bu haberler sevindirici olacak. Ard arda gelecek müjdeli haberler ile keyfiniz yerine gelecek.

Kahve tabağında çizginin anlamı, hane içerisinden bir akrabanızın evinize yatılı ziyarete gelmesi demektir. Bu misafir bir süre sizde kalabilir. Ancak gelecek insan endişelendiğiniz gibi huzurunuzu kaçırmayacak. Hatta bereketi ile birlikte gelecek diyebiliriz.

Kahve falında çizgi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status