Kahve Falında Çita Görmek

Falda çita görmek, bir süredir görüşmediğiniz bir insan ile tekrar bir araya geleceğinizi simgeler. Bir zamanlar güven problemleri yüzünden aranızda soğukluk olmuş bir insan ile tekrar yollarınız kesişebilir. Bu geçmişte kalan insanın yeniden sizi görmesi ile birlikte bir şeyler değişebilir ve birbirinizin değerini anlayarak, yeni bir sayfa açmaya karar verebilirsiniz. Eğer eski sevgiliniz ya da eski bir dostunuz ile görüşmeye başladıysanız, bu kişi ile ilişkiniz artık çok farklı olacak. Birbirinize yapmış olduğunuz haksızlıkların farkına vararak, kadir kıymet bilecek, geçmişteki hataları yeniden gündeme getirmeden sıfırdan bir şeylere başlayabileceksiniz. Falda çitanın yanında insan varsa, bir insana tekrar fırsat vermenizin hem sizin için hem de o insan için çok hayırlı olacağı yönünde yorumlanır. Eğer siz birine zamanında haksızlık yaptıysanız, artık hatanızı anlayarak bu kişiden af dileme kararı alabilirsiniz. Özlediğiniz bir insanı arayıp hatırını sormak da isteyebilirsiniz. Şu günlerde özlem size çok ağır gelebilir.

Kahve falında çita görmek, bekar ve evli insanların falında farklı manalara gelir. Eğer bekar ve evlilik çağında bir insanın falında çita sembolü çıkarsa, çok hızlı bir şekilde evleneceğine yorumlanır. Karşınıza çıkacak olan insan ile tez vakitte evlenmek ve onunla hemen yuva kurup çoluk çocuğa karışmak isteyeceksiniz. Bu ani velilik teklifini duyan herkes çok şaşırabilir. Yıldırım nikahı kıyılabilir. Evli iseniz, bu sefer de eşiniz ile uzun süredir aranızda devam eden soğukluğun bitmesi, eşinizin size daha sıcak davranması anlamına gelir. Eşinizden göreceğiniz şefkat ile adeta tüm dünyalar sizin olacak. Eşinizin size karşı artık daha iyimser olması ve değerinizi bilmesi hoşunuza gidecek.

Kahve fincanında çita çıkması, iş hayatına yönelik yorumlandığı zaman yükseliş demektir. Mevki yükselmesi olabilir ve geçmişte kaybedilen itibar yeniden kazanılabilir. İş hayatınızdaki aksaklıklar bitecek. Bu sayede işlerinizi yeniden toparlayabileceksiniz.

Kahve tabağında çitanın anlamı, hane içerisinden birinin size kısmet bulması, sizin mutluluğunuz için akrabalarınızın birlik olması anlamına gelir. Yakın akrabalarınız sizin sorunlarınızı fark ederek, gereken desteği verebilirler.

Kahve falında çita ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status