Kahve Falında Çift Başlı Ejderha Görmek

Falda çift başlı ejderha görmek, bir hatanızın en erken vakitte farkınıza vararak, büyük bir sorun ortaya çıkmadan bir şekilde önleyebileceğinize yorumlanır. Hatta en başta problem olmaz dediğiniz şeyin yakında başınıza dert açacağının farkına vararak da önleminizi alabilirsiniz. Eğer bir yanlış yaptığınızı ya da hatalı olduğunuzu düşünüyorsanız, vicdanınızın rahat olmadığı bir konu varsa kesinlikle iç huzurunuz için doğru olan neyse onu yapın. Sizin ve ailenizin mutluluğu için doğru yolda olmaya gayret edin. Falda çift başlı ejderha çıkması, yakın zamanda kolay yoldan para kazanmak, haram para yemek gibi sizi yanlışa saptırmaya çalışan insanları simgeler. Ailenize ve sevdiklerinize karşı iki yüzlü olarak, onları hüsrana uğratacak bir yanlış içine girmemeniz en hayırlısı olacak. Ancak dostlarınız sizin aklınızı çelmeye çalışacaklar. Tabi, kötü dostlukların farkına varabilir, size varan kişileri hayatınızdan çıkarmayı düşünebilirsiniz.

Kahve falında çift başlı ejderha görmek, sizin için gerçekten büyük bir anlamı olan bir şeyi kaybetmek ya da satmak zorunda kalmak anlamına gelir. Şu günlerde maddi sıkıntılarınız yüzünden bazı değerli eşyalarınızı ya da birikimlerinizi gözden çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca mal mülk satımı da söz konusu olabilir. Önünüze iki farklı engel çıkabilir. Özellikle iş hayatında karşınıza çıkacak iki büyük engel sizi yıldırmamalıdır. Ya da eğitim hayatında karşılaşacağınız sorunlara karşı daha sakin olmalı, çözüme odaklanmalı, panik olmamalısınız.

Kahve Falında İki Başlı Ejderha Görmek

Bu sembol size karşı farklı yönünü gösteren iki yüzlü bir insanı simgeler. Bu insan aslında çok sinirli ve öfke kontrolünde ne yazık ki kendini kontrol edemiyor. Ancak size karşı ilk başlarda çok sakin ve iyi biri gibi rol yapabilir. Kendinizi size daha farklı tanıtabilir. Zamanla bu insanın aslında tanıdığınız gibi biri olmadığını öğrenince hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Sizi kısıtlamaya çalışan insanların farkına vararak, onların iş ya da özel hayatınıza baskı yapmasına izin vermeyin.

Kahve tabağında çift başlı ejderhanın anlamı, hane içerisinde iki insanın hakkınızda dedikodu yapması demektir. Onlar sizinle ve ailenizle ilgili kötü laflar ortaya atabilirler. Hatta size bazı iftiralar da atabilirler. Sizi sevmeyen ve çekemeyen akrabalarınıza karşı temkinli olun. Ellerinize koz vermemeye çalışın.

Kahve falında çift başlı ejderha ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status