Kahve Falında Çiçek Tutan Adam Görmek

Falda elinde çiçek olan adam görmek, size hayran olan birini simgeler. Bu insan çok yakında size karşı hissettiği tüm duyguları dile getirme cesaretini elde edebilir. Aynı şekilde sizler de uzun süredir hoşlandığınız biri varsa, ona duygularınızı açma kararı alabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için bu sembol yeni bir aşkın temsilcisidir. Aşk hayatınız bir anda renklenecek ve romantik ortamlarda bulunacaksınız. Özellikle bir genç kızın falında bu sembol çıkıyorsa, aşığı var demektir. Size aşık olan biri ile ilişkiye başlayabilir, evlilik hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Kahve falında çiçek tutan birini görmek, küskün olduğunu biri ile barışmak ve gönlünü almak anlamına gelir. Haksız olan taraf sonunda hatasını anlayacak ve af dileyecek. Eğer hane içerisinde sağlık sorunları yaşayan biri varsa, bu kişinin sağlığı ile ilgili güzel haberler kulağınıza gelebilir.

Kahve Falında Elinde Çiçek Olan Erkek Görmek

Bu sembol ilişkisi olan kızlar için evlilik teklifi alması anlamına gelir. Hayatınızdaki erkek artık sizinle ciddi bir yolda yürümek, sizinle yuva kurup mutlu bir aile olmak isteyecek. Yakında sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa da karşınıza bazı talipler çıkacak. Yine çevreden birileri de sizi biri ile tanıştırabilir. Eğer bu sembol fincanın ortasındaysa, eski sevgiliniz sizi arayarak af dileyebilir. Size geri dönmek için büyük çaba harcayacak demektir.

Kahve tabağında elinde çiçek tutan adamın anlamı, eş ya da sevgiliden sürpriz bir hediye almaktır. Romantik günler sizleri bekliyor. Aşk hayatınız gündemde olacak. Eski kalp kırgınlıkları son bulacak.

Kahve falında elinde çiçek tutan insan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Caner dedi ki:

    Ben 12 yaşındayım ve kahve falında yaşlı bir adam bıyıklı elinde çiçek var ve birde gelinlikli bir kız var ne anlam geliyor

  2. Gizem dedi ki:

    Falımda bi tane kız ve erkek erkeğin eli arkasında ve elinde çiçek var bu kız erkeğin altında kalp var ne anlam geliyor

DMCA.com Protection Status