Kahve Falında Cezve Görmek

Falda cezve görmek, iki farklı şekilde yorumlanır ve bunlardan biri oldukça sevindiricidir. Pozitif anlamına baktığımız zaman, falına bakılan kişinin kısmetlerinin açılacağına, talihinin döneceğine yorumlanır. Özellikle bekar ve ilişkisi olmayan birinin falında bu sembol çıkarsa, bu sefer yakın zamanda bir aşkın sizi beklediğine yorumlanır. Aşk hayatınız bir anda hareketlenebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa sonunda tamamına erdirebilir ve artık kendinizi ve ilişkinizi evlilik için hazır hissedebilirsiniz. Kısmetlerinizin ardı arkası kesilmeyecek. Pek çok alanda kendinizi son derece şanslı hissetmeye başlayacaksınız. Bu sayede hayata daha güzel bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında cezve görmek, bazı yorumcular tarafından ise negatif çağrışımlar yaptığı söylenir. Bazı söylentiler etrafta dolaşıyor olabilir. Hakkınızda çok fazla dedikodu olması ve bunların gerçeği yansıtmaması sizi üzecek ve bir o kadar da sinirlendirebilir. Ancak her zaman olduğu gibi sükunetinizi korumalı ve bu dedikoduların asıl kaynağını öğrenmelisiniz. Hakkınızda dolaşan laflara karşı kulağınızı kapatın ve kendi hayatınıza bakın. Sonuçta sizi seven ve sayan insanlar bu dedikoduların hiç birine aldırış etmeyeceklerdir.

Kahve fincanında cezve sembolünün anlamı, çok yakında tanışacağınız bir insanın hayatınızda önemli bir tesir etmesi olarak yorumlanır. Özellikle cezve şeklinin yanında bir de insan figürü varsa, bu sefer bu insan sembolünün yeni tanışacağınız kişi olduğunu işaret eder. Bu kişi kalbinizi çalabilir. Sizi bir anda etkisi altında bırakabilir. Kalbiniz pırpır edebilir ve bu kişi ile güzel ve sağlam bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Eğer evliyseniz, bu sefer de eşiniz ile aranızı bozmak isteyen kişilerin kötü emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Eşiniz ile aranızda huzursuzluk çıkarmak isteyen birileri olabilir. Sizi eşinize karşı doldurabilir. Ancak eşiniz ile birbirinize destek olarak bu dönen dolapların farkına varacak ve ilişkinize kenetleneceksiniz.

Kahve tabağında cezve şeklinin çıkması, haneden birisinin bir anda evlilik kararı alması ve bunun hane içerisinde şok etkisi yaratması demektir. Öyle ki bu sürpriz evlilik haberi sonrasında hem mutluluk, hem de şaşkınlığı bir anda yaşayabilirsiniz. Hane içerisinde ilişkisi olan biri de en nihayetinde yüzük takabilir ve sizi davet edebilir. Ya da falına bakılan kişi de gelecek günlerde haneye evleneceği müjdesini verebilir. Gelecek günlerde hayırlı haberler hanede çokça konuşulacak.

Kahve falında cezve ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status