Kahve Falında Cenin Görmek

Falda cenin görmek, artık hayatınızda yeni bir sayfa aralamanın vaktinin geldiğinin habercisidir. Adeta küllerinizden yeniden doğacaksınız. Geçmişi tamamen geride bırakıp yeni bir insan olarak sıfırdan her şeye başlamak isteyebilirsiniz. Ya da yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlar ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Bazı bıktığınız ve kurtulmak istediğiniz şeyleri artık geride bırakmanın vakti gelecek ve geleceğe daha umutla bakmaya başlayacaksınız. Adeta ruhunuzda bir aydınlanma uyanış olacak. Eskiden sinirinizi bozan şeylerin artık sizi üzmemesi, ruhsal anlamda daha iyi olmak enerjinizi yükseltecek. Bu enerjiniz sevdiklerinize de yansıyacak ve sizin mutluluğunuz onları da mutlu edecek.

Kahve falında cenin görmek, yeni bir düzen kurmak, yeni bir işe başlamak ya da aşka yelken açmak gibi manalara gelir. Falına bakılan kişi artık eski defterleri kapatıp hayatına bakacak. Özellikle bazı beklentilerinizin boş yere olduğunu göreceksiniz. Bu da sizi daha da cesaretlendirebilir. Uzun zamandır ihtiyacınız olan gücü artık içinizde bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hatta kimsele paylaşmadığınız, içinizde sakladığınız bazı hayallerinizin peşinde koşmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza yeni bir yön vermek sizi mutlu edecek.

Kahve tabağında cenin anlamı, haneden gelecek bebek müjdesi demektir. Hane içerisinde bir yakınınızın bebek sahibi olacağı müjdesini alabilirsiniz. Kahve falında tabakta cenin görmek, aynı zamanda gurbette yaşamak anlamına da gelir. Eş dosttan ayrı kalacağınız uzak yerlere taşınmanız gerekebilir.

Kahve falında cenin ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status