Kahve Falında Çelenk Görmek

Falda çelenk görmek, bir hatayı yeniden tekrarlamak, geçmişte yapılan yanlışlardan ders çıkarmamak anlamına gelir. Aynı hataları tekrar tekrar yapmanız çevrenizden tepki görecek. Özellikle aşk hayatınızda aynı sorunların farklı kişiler ile tekrarlanması, sizi çok üzebilir. Hayatınıza giren insanların hep aynı karakterde olması ve sizi mutlu etmemeleri, kendinizden çok fazla ödün vermeniz nedeniyle bir süre psikolojiniz bozulabilir. Aşk hayatında her şeyin kötü gitmesi nedeniyle bir süre kimseyi istemeyebilirsiniz. Eğer çelenk yanında insan varsa, geçmişte sorunlar ile ayrıldığınız bir insanı yeniden hayatınıza almanız anlamına gelir. Ancak bu kişi ile tekrar barışmak sizin için pek de hayırlı olmayacak. Çünkü geçmişte ne sorunlar yaşadıysanız, yine benzer problemler ile karşılaşmanız an meselesi olabilir. Bu insan ile tekrar görüşmeniz dostlarınız veya aileniz tarafından tepki ile karşılanabilir. Hayatınıza giren yanlış insanlar yüzünden hep eleştiriliyor olabilirsiniz. Biraz da dostlarınızın sözlerine değer vermenizde fayda var.

Kahve falında çelenk görmek, bir diğer yorumda çok önyargılı olduğunuz bir insan ile dostluk kurmanız olarak yorumlanır. Bu kişi ile eskiden aranız iyi olmayabilir ve hatta onu bir zamanlar itici biri olarak bulabilirsiniz. Ancak bu insan ile zaman geçirmeye başladıkça aslında iyi biri olduğunu ve çok iyi anlaşacağınızı göreceksiniz. Hayat size beklenmedik sürprizler yapabilir. Hayatta olmaz dediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Çok büyük konuştuğunuz bir şey başınıza gelebilir.

Kahve fincanında çelenk şeklinin çıkması, uyarı anlamı da taşır. Falına bakılan kişinin harcama yaparken iki kere düşünmesi yönünde uyarır. Şimdi yapacağınız büyük harcamalar gelecek günlerde sizi zor durumda bırakabilir. Özellikle bir şeylere güvenerek yapılacak harcamalar, sonunda sizi zor durumda bırakabilir. Çünkü size verilen sözler de tutulmayacak.

Kahve tabağında çelenk anlamı, hane içerisinde zengin bir insanın size karşı büyüklük taslaması, zor durumda size yardım etmemesi, hava atması anlamına gelir. Bu insan sizin keyfinizi kaçıracak sözler söyleyebilir ve hatta sizi küçük görmesi moralinizi bozabilir. Kendinizi diğer insanlar ile kıyaslamamaya gayret edin. Özellikle zengin insanların size hava atmasına aldırış etmemeniz çok daha hayırlı olacak.

Kahve falında çelenk ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status