Kahve Falında Çekirge Görmek

Falda çekirge görmek, şu günlerde bütçenizi kontrol etmeniz ve daha kontrollü para harcamanız yönünde yorumlanır. Yoksa çok büyük bir maddi sıkıntı içerisine girebilir ve bu yapacağınız harcamalardan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Eğer para harcarken geleceği de düşünmez, bol keseden harcama yaparsanız, keşke diyebilirsiniz. Bunun için kontrollü harcamalar yapın ve büyük harcamalardan, borç altına girmekten kaçının. Bunun yanı sıra paranızda gözü olan birileri de olabilir. Bu kişiler tarafından paranız sömürülebilir. Eğer sizin paranızda gözü olan ve size çok fazla harcama yaptıran biri varsa, önleminizi almanızda fayda var. Bu kişi ile devam eden çıkar ilişkisi yakında bitebilir ve kullanılan taraf siz olarak zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında çekirge görmek, aynı zamanda dolandırılmak ve kandırılmak anlamına da gelir. Para tuzağı kuran bir insan tarafından büyük meblağlarda paranız gidebilir. Bazı yorumcular ise bu sembolü iş hayatında bazı tersliklerin olması ve kazancın durması, iflas etmek olarak yorumlar. Kısacası maddi yönden çok şanssız olacağınız bir dönemdesiniz. Elinizdeki paranın kıymetini bilmeli, geleceği de düşünerek harcama yapmalısınız.

Kahve fincanında çekirge sembolünün çıkması, mal mülk satmak isteyen kişiler için yakında bu satışın olacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra hiç istemediğiniz halde elinizdeki mal mülkü satışa çıkarmak zorunda da kalabilirsiniz. Parasal yöndeki sorunlarınız aile hayatınızı da etkileyecek. Eğer savurgan biriyseniz ve bencilce harcama yapıyorsanız, başınız dara düştüğünde yardım bulmakta, borç para almakta güçlük çekebilirsiniz.

Kahve tabağında çekirgenin anlamı, hane içerisinden birinin gelecek günlerde sizden borç istemesi demektir. Bu kişiye borç vermeniz sizin için pek de hayırlı olmayabilir. Çünkü verilen paranın geri alınıp alınmayacağı pek de olası değildir.

Kahve falında çekirge ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status