Kahve Falında Çatı Görmek

Falda çatı görmek, her ne kadar geçmişte bazı yaşananları geride bıraktığınızı düşünseniz de, aslında içinizde fırtınalar koptuğuna ve iç dünyanızda bir takım çatışmalar yaşadığınıza yorumlanır. Size yanlış yaptığı halde aramak istediğiniz biri olabilir. Örneğin, eski sevgiliniz ya da artık görüşmediğiniz bir arkadaşınızı yeniden arayıp iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun doğru olmadığını sizler de biliyor olacaksınız. Fakat içinizden bir ses sürekli bu kişiyle irtibat kurmanızı söylüyor olabilir. Geçmişte size yanlış yapan insanları tekrar hayatınıza sokarsanız neler olacağını tahmin ettiğiniz halde bu insanları yeniden hayatınıza kabul ederseniz, ilerde yine aynı şeyleri yaşamanız kaçınılmaz olacak. Geçmişi geride bırakmanız sizler için en hayırlısı olacaktır. Özellikle sizi zarar veren kişileri bir kere daha hayatınıza sokmadan önce iki defa düşünün.

Kahve falında çatı çıkması, hayatınızı bir düzene sokmanızın sizin için daha hayırlı olacağı anlamına da gelir. Daha tertipli ve disiplinli çalışmanız gerekecek. Özellikle iş ya da eğitim hayatında belirli bir düzen kurmanız gerekiyor. Bir süredir konsantre olamadığınız konulara artık daha iyi odaklanabileceksiniz. Yine yaşam kalitenizi artıracak bazı faaliyetler de yapabilir, kötü alışkanlıklardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Daha sıhhatli günler sizleri bekliyor olacak. Kendinize fayda sağlayacak yaşam değişiklikleri yaparak, hayatınızı iyi yönde şekillendireceğiniz bir dönemdesiniz.

Kahve Falında Çatılı Ev Görmek

Bu sembol evli ve bekar olan insanlar için iki farklı anlama gelir. Eğer bekarsanız, yakında saadete erişecek ve sevdiğiniz insan ile dünya evine gireceksiniz demektir. Çok güzel bir yuva kuracaksınız ve evleneceğiniz insan sizi el üstünde tutacak. Evli iseniz, eşiniz ile birlikte kurduğunuz yuvanın şenlenmesi, çocuklarınız ve eşinizle birlikte mutlu bir aile olmak anlamına gelir.

Kahve Falında Çatısız Ev Görmek

Eğer borcunuz varsa, tez vakitte ödemeniz konusunda uyarıdır. Yoksa bu borç sizi çok zor durumda bırakabilir. Haciz gelebilir ya da elinizden mal mülk çıkabilir. Falda çatısı olmayan ev görmek, bazı yorumcular tarafından da eş ile boşanmak, ilişkinin bitmesi veya ev içi huzursuzluk olarak yorumlanır.

Kahve tabağında çatının anlamı, aile bireylerinin sizinle gurur duyacağı bir iş yapacağınıza ve maddi yönden güçleneceğinize yorumlanır. Sevdikleriniz ile tek bir çatı altında toplanacağınız bir kutlama olabilir.

Kahve falında çatı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status