Kahve Falında Çatal Görmek

Falda çatal görmek, sizin mutlu olmanızı ve bir yerlere yükselmenizi çekemeyen, kıskanç ve fesat insanları simgeler. İş ya da özel yaşantınızda sizin mutsuz olmanızı isteyen, yüzünüz gülünce sizi bir şekilde üzmeye çalışan negatif insanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Özellikle gelecek günlerde size yakın bir insandan büyük bir kötülük görebilirsiniz. Bu kişi sizin ailenizle ya da sevdiğiniz insan ile aranızı açabilir ve kavga etmenize sebebiyet verebilir. Yine, iş hayatında da çalışma arkadaşlarınız arasında sizi sürekli kıskanan ve özellikle patronlarınız ile diyalog kurmanızı çekemeyen, sizin işlerinizi iyi yapmanızdan dolayı sürekli sizi takip edip açığınızı yakalayan birileri olabilir. Çalışma arkadaşlarınızın elinize koz vermemeye çok dikkat edin. Bu kişiler sizin iş hayatında kendinizi göstermenizi engel olmak isteyecekler.

Kahve falında çatal görmek, bir başka yorumda rekabet olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi iş hayatında çok büyük bir rekabet içerisinde olabilir. Özel hayatınızda da bazı insanlar sizleri kendilerine rakip gördükleri için bir şekilde canınızı sıkacak şeyler yapabilirler. Bu rekabet sizi her ne kadar yıpratsa da mücadeleyi elden bırakmamalısınız. Sizin kazancınızda ya da mutluluğunuzda gözü olan kişilerden ne kadar uzak durursanız, o kadar iyi olacaktır.

Kahve Falında Şeytan Çatalı Görmek

Bu sembol büyük bir kötülük yapmaya hazırlanan bir insanı simgeler. Bu kişi size çok büyük bir iftira atarak çevrenize sizi rezil etmeye kalkabilir. Aynı şekilde sizi yoldan saptırmak ve günaha sürüklemek isteyen kişilerle de fazla vakit geçirmemeye dikkat edin. Yoksa bu kişilerin yanında sizin de adınız çıkacak. Kendi doğrularınız ile yaşamak size fayda sağlayacaktır.

Kahve Falında Çatal Bıçak Görmek

Büyük bir davete katılmak, kalabalık ortamlarda bulunmak anlamına gelir. Hatta falına bakılan kişi yakında sevdiklerine ziyafet verebilir. Dostlarınızı çağırarak birlikte yiyeceğiniz bir akşam yemeği hem sizin hem de onlar için çok iyi olacaktır. Sohbet dolu ortamlarda daha sık yer almaya başlayabilirsiniz.

Kahve tabağında çatalın anlamı, hane içerisinde adeta dilinin kemiği olmayan, sözleri ile canınızı yakan bir insanı simgeler. Bu kişinin sözleri sizi olduğu kadar ailenizi de çok üzecek. Bu insan kendini bilmez cümleleri ile lafın nereye gittiğini bilmeden diyecekleri ile sizin kalbinizi kırabilir ve küslük olabilir.

Kahve falında çatal ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status