Kahve Falında Çatal Dil Görmek

Falda çatal dil görmek, yakın çevrenizde bulunan bazı insanlar ile kavga ve münakaşa edeceğinize yorumlanır. Sabır ettiğiniz bir konuda artık patlama noktasına gelebilirsiniz. İsyan etmeye çok müsait olacaksınız. Her ne kadar sabır etmeye çalışsanız da, bu kişiler sizin üstünüze gelmeye devam ettikleri için bir anda çok büyük bir kavga olabilir. Canınızı sıkan kişileri artık hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında çatal dil çıkması, bir insanın size söyleyeceği sözlerin size çok dokunduğuna ve bu kişiye kırgın olduğunuza yorumlanır. Ancak kırgınlığınızı karşı taraf bilmiyor olabilir. Eğer bu kişi sizi kırdığının farkında değilse, ona karşı hal ve hareketlerinin değişmesi aranızda küçük çaplı bir tartışmaya yol açabilir. Duyacağınız sözler pek de hoşunuza gitmeyebilir.

Kahve Falında Çatal Dilli Yılan Görmek

Gıybet yapmaya alışkın bir insanın sizin hakkınızda da doğru yanlış atıp tuttuğuna yorumlanır. Bu kişi diğer insanlarla olduğu gibi sizinle de çok uğraşıyor olabilir. Arkanızdan yapılan dedikoduların ardı arkası kesilmeyince artık canınıza tak edebilir. Çünkü kulağınıza gelecek bazı şeyler pek de hoşunuza gitmeyecek. Dedikodu yapan kişi sizin çevrenizle aranızın bozulmasına sebep olabilir.

Kahve tabağında çatal dilin anlamı, hanede çok bilmiş bir insanın sizin ve aileniz ile uğraşmaya başladığı anlamına gelir. Bu yakınınız sizin aile içi saadetinizi kıskanıyor olabilir. Bunun için de huzurunuzu kaçırmak için bazı olumsuz davranışlarda bulunabilir.

Kahve falında çatal dil ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status