Kahve Falında Casper Görmek

Falda casper görmek, sizi önemseyen ve değer veren birilerinin olduğunu gösterir. Ancak bu kişi ya da kişiler size çok yakın değiller. Yine de akıllarında hep siz varsınız ve sizin iyiliğinizi istiyorlar. Sizin hep güzel şeylere sahip olmanızı isteyen kişiler, size bir takım konularda yardımcı olabilirler. Ya da çok samimi olmadığınız, ancak güveninizi kazanan kişiler tarafından alacağınız yardımlar sayesinde bazı hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uzak çevrenizden birileri ilerleyen günlerden size çok önemli bir konuda yardım eli uzatabilir.

Kahve falında casper görmek, bazı yorumcular tarafından uzaktan gelecek yardım olarak değerlendirilir. Hatta sizi çok önemseyen ve hoşlanan biri olabilir. Ancak gelip size duygularını açıklamakta çekindiği için sürekli sizi takip ediyor da olabilir. Bu kişinin varlığını yavaş yavaş hissetmeye başlayabilirsiniz. Hatta yakın zamanda size daha da yakınlaşmaya ve duygularını belli etmeye başlayabilir.

Kahve tabağında casper anlamı, hane içerisinden gelecek büyük bir yardım demektir. Bu yardım sayesinde bazı işlerinizi süzene sokabileceksiniz. Ancak bu kişiden gelecek yardımı hanede ikinizden başka kimse öğrenmeyecek. Gizli bir şekilde yardım ederek, sizi zor durumdan kurtaracak olan akrabanız sayesinde biraz daha rahat nefes alabileceksiniz. Hane içerisinde bazı kişiler ile dayanışma içerisinde olacaksınız.

Kahve falında casper ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status