Kahve Falında Çarmıha Gerilmiş İsa Görmek

Falda çarmıha gerilmiş İsa peygamberi görmek, hiç de ummadığınız bir insandan alacağınız yardım sayesinde hayatınızın düzene girmesi ve çok kötü bir olaydan kurtulmak anlamına gelir. Bu insan sizin yardımınıza yetişecek ve içine düştüğünüz zor durumdan çekip kurtaracak. Onun sayesinde bazı şeylerden artık zarar göremeyeceksiniz. Özellikle geçmişte iyilik yaptığınız ve size karşı vefa borcu olan bir kişi bu yardımı yapabilir.

Kahve falında çarmıha gerilmiş birini görmek, herkesin gözünde düşeceğiniz bir olay yaşamanız ve telafisi olmayan hatalar işlemek şeklinde yorumlanır. Ancak zamanı geri almanız mümkün olmadığından bu hatalarınız ile bir süre yaşamak sizi yıpratabilir. Özellikle insanlara rezil olmak ya da başkaları önünde küçük düşürülmek gibi olaylar yaşanabilir. Sosyal çevrenizde bir utanç yaşayabilirsiniz. Psikolojinizi sağlam tutmanız gereken zor bir dönemden geçiyorsunuz.

Kahve Falında Çarmıha Gerilmiş Adam Görmek

Bu sembol bir zamanlar sakladığınız sırların gün yüzüne çıkması ve sonrasında çok zor durumda kalmak, birilerine hesap vermek demektir. Sizi suçlayan kişiler olabilir. Bir konuda size karşı kin besleyen biri de zarar vermek isteyebilir.

Kahve tabağında çarmıha gerilmiş İsa anlamı, tam da her şey bitti derken sizi içine düştüğünüz zor durumdan çıkaracak birine işaret eder. Maddi yönden iflas eşiğindeyken, biri size para yardımı yapabilir. Ya da üzerinize bir iftira atılması sonucu sizi aklayan insanlar olabilir. Eğer mahkeme işiniz varsa, desteğe ihtiyacınız olacak. Yoksa haklıyken haksız duruma düşebilir, günah keçisi olabilirsiniz.

Kahve falında çarmıha gerilmiş İsa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status