Kahve Falında Çapa Görmek

Falda çapa görmek, bir süredir sizi zor durumda bırakan bir konunun çözüme kavuşması anlamına gelir. Aslında bazı şeyleri sağlama alacaksınız. Henüz emin olamadığınız şeyler varsa ve bazı tedirginlikleriniz söz konusu ise, yakında gerçek anlamda bir şeylerden emin olacaksınız. Artık daha sağlam adımlar atma şansınız olacak. Kendi iç dünyanızda bazı kararsızlıklarınız olabilir. Özellikle hayatınızda biri varsa, o kişinin sizin için doğru insan olup olmadığına emin olamayabilirsiniz. Ancak çok yakında bu kişi ile ilgili gerçek duygularınızı anlayacak ve ileriye dönük bu kişi ile ilgili önemli kararlar alacaksınız. İlişkinizi sonlandırabilir ya da tam tersi ilişkinizin daha ciddi bir boyuta ulaşması için adım atabilirsiniz.

Kahve falında çapa görmek, bazı yorumculara göre boş işler ile uğraşan kişilerin artık daha doğru işler içerisinde olması şeklinde yorumlanır. Özellikle iş hayatında gelip geçici işlerde çalışıyor olabilirsiniz. Ancak tez zamanda daha kalıcı ve güzel bir işe sahip olabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi garanti altına alabilirsiniz. İş ile ilgili problemleriniz çözüme erişecek.  Size herhangi bir fayda sağlamayan işlerden ne kadar uzak durursanız, hayatınız o kadar kısa sürede düzene girecek.

Kahve Falında Deniz Çapası Görmek

Bu sembol, şu günlerde içinizden geçen bir dileğin gerçek olacağına yorumlanır. Özellikle falınızı kapatırken bir dilek tuttuysanız, bunun yakında gerçek olacağı habercisidir. Kalbinizden istediğiniz şeylere er ya da geç sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Özellikle hayallerinin peşinde pes etmeden koşan biriyseniz, artık hayat size bir şeyler sunmaya başlayacak. Kahve falında denizci çapası çıkması, zor yoldan elde edilen başarı anlamına da gelir.

Kahve Falında Gemi Çapası Görmek

Bir şeylere sıfırdan başlamak ve kendi ayaklarının üzerinde durmak anlamına gelir. Bir süredir maddi konuda sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Özellikle parasal yönden birilerine muhtaç olmak sizin canınızı sıkıyor olabilir. Ancak bu geçici bir süreç olacak. Yakında bazı insanların da yardımı ile karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hayatınız düzene girmeye başlayabilir. Kendi maddi özgürlüğünüzü elde etmek, özgüveninizi yükseltecek ve hayata daha pozitif bakabileceksiniz.

Kahve tabağında çapanın anlamı, hane içerisinde dedikodu yapan insanları simgeler. Siz veya aileniz ile ilgili hanede bir takım söylentiler olabilir. Özellikle sizi çekemeyen akrabalarınız sizi eleştirebilir ve bazı insanlara sizi kötüleyebilir. Bunların kulağınıza gelmesi pek de hoşunuza gitmeyebilir.

Kahve falında çapa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status