Kahve Falında Canavar Görmek

Falda canavar görmek, tedirgin olduğunuz bir şeyler için sürekli geri planda kaldığınızı simgeler. Artık özgüveninizi kazanmalı ve daha iyi şeyler için bir adım atmalısınız. Sizdeki bu çekingenlik ya da ürkeklik, bazı fırsatlar daha kapınıza gelmeden kaçırmanıza neden oluyor. Aslında cesaretinizi toplamalı, bazı şeyleri istediğinizi gerçekten belli etmelisiniz. Eğer çekingen davranmaya devam ederseniz, bir şeylere sahip olmakta güçlük çekeceksiniz. Korkularınız ile yüzleşmeli, bir şeyleri başarabileceğinize inanmalısınız. Bu inanca sahip olduktan sonra gerisi kolay gelecektir. Yeter ki bir adım atın, hayatın size güzel olanaklar sunduğuna şahit olacaksınız.

Kahve falında canavar görmek, bazı yorumcular tarafından bir düşmana yorumlanır. Bu kişi size belli etmese de aslında içten içe sizi kıskanmakta ve bir şeylere sahip olmanızı istemiyor olabilir. Bu nedenle hayallerinizi veya başınıza gelen güzel şeyleri herkesle paylaşmamaya dikkat edin. Çünkü bu mutluluğunuzu çekemeyen insanlar sizi bir şekilde etkileyebilirler ve yolunuza engeller koyabilirler.

Kahve fincanında canavar sembolünün çıkması, falına bakılan kişiyi korkutmamalıdır. Bu sembol aslında bir uyarı anlamı taşır. Eğer hayallerinize ulaşmak için korkularınızı aşarsanız ve düşmanlarınızı iyi bilirseniz, tüm güzellikler sizlerden yana olacak. Kimsenin size zarar vermemesi için gerekli önlemi alın. İleride keşke dememek için hayallerinizin peşinden koşarsanız, sizleri dilediğiniz hayat bekliyor olacak.

Kahve tabağında canavarın anlamı,iş hayatında zor bir döneme girilmesi, fazlasıyla yoğun olmak ve bu nedenle de özel hayata daha az zaman ayırmak anlamlarına gelir. Bu nedenle aileniz size tepki gösterebilir. Sevdiğiniz insan ilgisizliğinizden yakınabilir. Sevdiklerinizin sizi şu günlerde yanlış anlaması ihtimali yüksek diyebiliriz.

Kahve falında canavar ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status