Kahve Falında Çan Görmek

Falda çan görmek, sizin için aslında imkansız gibi gelen bazı hayalleriniz için çok büyük bir adım atacağınıza yorumlanır. Her ne kadar bu hayalleriniz için umutsuz olsanız da, bazı şeyler sizi bu hayallerinize kavuşmaya yönlendirecek ve bir adım daha yaklaşacaksınız. Mutluluk çanları sizler için çalacak. Özellikle tez vakitte alacağınız bir haberin ardından aslında size imkansız gelen bazı şeylere ulaşabileceğini anlayacaksınız. Bazı tedirginlikleriniz olabilir ve zor bir yolda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak plan ve projelerinizin gerçeğe dönüşmesi için önünüze çıkan engellerin hiç birinde pes etmemeli, gayreti elden bırakmadan mücadeleye devam etmelisiniz. Ne kadar çok ısrarcı ve kararlı olursanız, hayatta da size dilediğiniz şeyleri o kadar kısa sürede verecek.

Kahve falında çan görmek, büyük bir haber almak, ardından sevinç göz yaşı dökmek olarak yorumlanır.  Eğer evlat sahibi iseniz, çocuklarınız sizi gururlandıracaklar. Onların başarıları sizi çok mutlu edecek. Kahve fincanında çan çıkmasının bir diğer yorumu ise, gelecek günlerde bir konuda alacağınız öğütlerin çok işinize yaraması demektir. Eğer çalışıyorsanız, iş hayatında kariyerinize büyük fayda sağlayacak bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizden emin olmalı ve bazı şeyleri gerçekten hak ettiğinizi, aslında bir şeyleri başarmanın çok da zor olmadığını göreceksiniz. Pozitif olmaya gayret edin.

Kahve Falında Kilise Çanı Görmek

Bu sembol tehlikenin habercisidir. Geçmişte yaptığınız bir hata şimdi karşınıza çıkabilir. Adeta hayatınızda tehlike çanları çalacak diyebiliriz. Özellikle geçmiş zamanda bir insana yalan söylediyseniz ya da sevdiğiniz insana ihanet ettiyseniz, bu yakında gün yüzüne çıkacak.

Kahve Falında Çan Çiçeği Görmek

Fincanı kapatırken içinizden geçirdiğiniz bir dileğin tez zamanda gerçek olması demektir. Müjdeli haberler alabilirsiniz. İşinize yarayacak çok güzel tüyolar alarak bazı girişimlerde bulunabilir, artık başarının kapılarını aralayabilirsiniz. Daha fazla sabır etmenize gerek kalmadan bir şeyler yolunda gitmeye başlayacak.

Kahve tabağında çan anlamı, hane içerisinden gelecek bir haberin sizi zor durumda bırakması demektir. Bu duyduğunuz şeyden sonra nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda çok kararsız kalabilirsiniz. Bazı şeyleri zamana bırakmanız ve insanların bunları unutmasını beklemeniz gerekecek.

Kahve falında çan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status